Laureaci Nagrody w kategorii Przemysły kreatywne:
Laureaci Nagrody w kategorii Młode Firmy:
Laureaci Nagrody w kategorii Innowacyjność:
Laureaci Nagrody w kategorii Obecność na rynku globalnym:
Laureaci Nagrody w kategorii Firmy Duże – lokomotywy gospodarcze miasta:
Laureaci Nagrody w kategorii Nagroda specjalna:
Nagroda Gospodarcza Prezydenta Miasta Lublin przyznawana jest od 2008 roku. Jest potwierdzeniem wysokich standardów biznesowych przedsiębiorstw oraz ich pozycji na gospodarczej mapie Lublina, a laureaci Nagrody współtworzą grono najlepszych przedstawicieli lubelskiego biznesu.
2022
LAUREACI:
kategoria "Duże Firmy - Lokomotywy Gospodarcze Miasta": Billennium S.A.
kategoria "Obecność na Rynku Globalnym": Modern-Expo S.A.
NAGRODA SPECJALNA: Modern-Expo S.A.
NAGRODA SPECJALNA: Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
WYRÓŻNIENIA:
kategoria "Duże Firmy - Lokomotywy Gospodarcze Miasta": Sii Sp. z o.o., Vistra Corporate Services Sp. z o.o.
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": AMERPHARMA Sp. z o.o., Laboratoria Natury Sp. z o.o.
kategoria "Innowacyjność": Voice Contact Center Sp. z o.o., R&D Centre Inventor Sp. z o.o.
kategoria "Młode Firmy": Starcom Sp. z o.o., Codema Sp. z o.o.
kategoria "Przemysły kreatywne": MOCNO Studio – Michał Ćwiek
2021
LAUREACI:
kategoria "Duże Firmy - Lokomotywy Gospodarcze Miasta": Herbapol Lublin S.A.
kategoria "Obecność na Rynku Globalnym": CHEMNOVATIC Sp. z o.o.
kategoria "Innowacyjność": BioMaxima S.A.
NAGRODA SPECJALNA: MEDISPET Sp. z o.o., Lubelska Fundacja Rozwoju
WYRÓŻNIENIA:
kategoria "Duże Firmy - Lokomotywy Gospodarcze Miasta": Protektor S.A., Billennium S.A.
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": AMERPHARMA Sp. z o.o., EVOTEC Sp. z o.o.
kategoria "Innowacyjność": Inetum Polska Sp. z o.o., GIS-Expert Sp. z o.o.
kategoria "Młode Firmy": Hemplab Sp. z o.o., Plantalux Sp. z o.o.
kategoria "Przemysły kreatywne": Studio Format Ewa Smołka
2019
LAUREACI:
kategoria "Duże Firmy - Lokomotywy Gospodarcze Miasta": BURY Sp. z o.o.
kategoria "Obecność na Rynku Globalnym": Modern-Expo S.A.
kategoria "Innowacyjność": Netrix S.A.
NAGRODA SPECJALNA: Grupa Żagiel
WYRÓŻNIENIA:
kategoria "Duże Firmy - Lokomotywy Gospodarcze Miasta": SII Sp. z o.o.
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": Lactex Sp. z o.o., Sollers Consulting Sp. z o.o.
kategoria "Innowacyjność": uPaid Sp. z o.o.
kategoria "Młode Firmy": CODETE Sp. z o.o. Sp. k., DataArt Poland Sp. z o.o.
kategoria "Przemysły kreatywne": GIS Support Sp. z o.o.
2018
LAUREACI:
kategoria "Duże Firmy - Lokomotywy Gospodarcze Miasta": Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW Sp. z o.o.
kategoria "Obecność na Rynku Globalnym": uPaid Sp. z o.o.
kategoria "Innowacyjność": GT85 Polska Sp. z o.o.
kategoria "Młode Firmy": EVOTEC Sp. z o.o.
NAGRODA SPECJALNA: Grupa Żagiel
WYRÓŻNIENIA:
kategoria "Duże Firmy - Lokomotywy Gospodarcze Miasta": Fabryka Cukierków "Pszczółka" Sp. z o.o., POL-SKONE Sp. z o.o.
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": Mastermedia Cioczek i Wójciak Sp. J., Spiżarnia Sp. z o.o.
kategoria "Innowacyjność": C2C Sp. z o.o., Medi-Sept Sp. z o.o.
kategoria "Młode Firmy": Klement Real Estate
2017
LAUREACI:
kategoria "Duże Firmy - Lokomotywy Gospodarcze Miasta": PERŁA – Browary Lubelskie S.A.
kategoria "Obecność na Rynku Globalnym": Modern – Expo Spółka Akcyjna
NAGRODA SPECJALNA: LUBELLA Sp. z o.o. Sp. k.
WYRÓŻNIENIA:
kategoria "Duże Firmy - Lokomotywy Gospodarcze Miasta": Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna, Sii Sp. z o.o.
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": Aliplast Sp. z o.o.
kategoria "Innowacyjność": Instytut Genetyki i Immunologii "GENIM" Sp. z o.o., GT85 Polska
kategoria "Młode Firmy": C2C Sp. z o.o., KS engineering technology Sp. z o.o.
2016
LAUREACI:
kategoria "Duże Firmy - Lokomotywy Gospodarcze Miasta": Grupa Orange Polska
kategoria "Obecność na Rynku Globalnym": Mastermedia Cioczek i Wójciak
NAGRODA SPECJALNA: Lubelski Klub Biznesu
WYRÓŻNIENIA:
kategoria "Duże Firmy - Lokomotywy Gospodarcze Miasta": SII Sp. z o.o.
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": eLeader sp. z o.o., Aliplast Sp. z o.o.
kategoria "Innowacyjność": Medi Sept Sp. z o. o., GT85 Polska Sp. z o.o.
kategoria "Młode Firmy": Woodinspector, Infinium 3D Sp. z.o.o.
2015
LAUREACI:
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": Pol-Inowex
kategoria "Innowacyjność": GT85 Polska
NAGRODA SPECJALNA: Aliplast Sp. z o.o., Ursus
WYRÓŻNIENIA:
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": Odlewnia Żeliwa Lublin, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe KRYSTIAN
kategoria "Innowacyjność": Arcus Systemy Informatyczne, Fabryka Cukierków „Pszczółka”
kategoria "Zmiana krajobrazu gospodarczego miasta": Lubelski Park Naukowo – Technologiczny, Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny
2014
LAUREACI:
kategoria "Zielona Gospodarka": Megatem EC-Lublin
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": eLeader sp. z o.o.
kategoria "Innowacyjność": zespół naukowców Pani Prof. Grażyna Ginalska i dr Anna Belcarz
kategoria "Ład Korporacyjny i Społeczna Odpowiedzialność Biznesu”: ZAZ Misericordia
kategoria "Zmiana krajobrazu gospodarczego miasta": Syntea S.A.
NAGRODA SPECJALNA: Hajduk Group Sp. z o.o.
WYRÓŻNIENIA:
kategoria "Zielona Gospodarka": Fundacja Rozwoju Lubelszczyzny
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": Zakład Obróbki Metali KOMECH, Lubelski Rynek Hurtowy
kategoria "Innowacyjność": Infinite Sp. z o.o.
kategoria "Ład Korporacyjny i Społeczna Odpowiedzialność Biznesu”: DORADCA Zespół Doradców Finansowo-Księgowych
2013
LAUREACI:
kategoria "Zielona Gospodarka": Megatem EC-Lublin
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": AGRAM S.A.
kategoria "Innowacyjność": CompuGroup Medical Polska
kategoria "Ład Korporacyjny i Społeczna Odpowiedzialność Biznesu”: Pol-Inowex
NAGRODA SPECJALNA: TBV
WYRÓŻNIENIA:
kategoria "Zielona Gospodarka": TEZET, Kom-Eko
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": eLeader sp. z o.o., Odlewnia Żeliwa Lublin
kategoria "Innowacyjność": Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych Lift Service, prof. dr hab. inż. Mirosław Wendeker
kategoria "Ład Korporacyjny i Społeczna Odpowiedzialność Biznesu”: MikroBIT
kategoria "Zmiana krajobrazu gospodarczego miasta": Vena Art
2012
LAUREACI:
kategoria "Zielona Gospodarka": Kom-Eko
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": Pol-Inowex
kategoria "Innowacyjność": Verano Ryszard Miazga
kategoria "Ład Korporacyjny i Społeczna Odpowiedzialność Biznesu”: Pol-Inowex
NAGRODA SPECJALNA: Sigma SA
WYRÓŻNIENIA:
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": AGRAM, Odlewnia Żeliwa Lublin
kategoria "Innowacyjność": WOLCO, BioMaxima
kategoria "Ład Korporacyjny i Społeczna Odpowiedzialność Biznesu”: MUSI Lublin
2011
LAUREACI:
kategoria "Inwestor Roku": Wytwórnia Szczepionek i Surowic Biomed – Lublin
kategoria "Firma Innowacyjna": Spółka eLeader
WYRÓŻNIENIA:
kategoria "Firma Odpowiedzialna Społecznie": Agencja Reklamowa Maik
kategoria "Obecność Na Rynku Globalnym": Spółka Pol-Inowex
2010
LAUREACI:
kategoria "Inwestor Roku": Przedsiębiorstwa Transhurt
kategoria "Firma Innowacyjna": R.B.M. Apex
kategoria "Firma Odpowiedzialna Społecznie": Agencja Reklamowa Maik
WYRÓŻNIENIA:
kategoria "Inwestor Roku": Spółka Tehand
kategoria "Firma Innowacyjna": Spółka eLeader
2009
LAUREACI:
kategoria "Inwestor Roku": Centrum Zana
kategoria "Firma Innowacyjna": CSF Polska
WYRÓŻNIENIA:
kategoria "Firma Odpowiedzialna Społecznie": Zakład Obróbki Metali Komech, Spółka Atut
2008
LAUREACI:
kategoria "Inwestor Roku": Przedsiębiorstwa Marko
kategoria "Firma Innowacyjna": Przedsiębiorstwo Cormay
WYRÓŻNIENIA:
kategoria "Firma Odpowiedzialna Społecznie": Agencja Promocyjno – Reklamowa Cumulus