Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Ruszają konsultacje Programu Rewitalizacji

14.03.2017

Prezydent Miasta Lublin zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu aktualizacji Programu Rewitalizacji dla Lublina na lata 2017 – 2023 wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko.

Uwagi i wnioski można składać do Biura Rewitalizacji Urzędu Miasta Lublin przy ul. Wieniawskiej 14, pokój 1108, piętro XI, bądź pisząc na adres: do dnia 4 kwietnia 2017 r. (rozpatrzone zostaną zgłoszenia, które wpłyną w terminie trwania konsultacji).

Prezentowany projekt Programu rewitalizacji dla Lublina na lata 2017-2023 jest kontynuacją podejmowanych w Lublinie od ponad dwudziestu lat działań rewitalizacyjnych. Równocześnie jednak uwzględnia on nowe wymagania tzw. nowego podejścia do rewitalizacji, które znalazło odbicie w dokumentach i aktach prawnych przyjętych w 2015 roku na szczeblu krajowym. Dokument skupia się na obszarze rewitalizacji obejmującym centralnie położone rejony naszego miasta. Niemniej jednak ma istotne znaczenie dla rozwoju całego miasta. Poniżej wiadomości znajduje się projekt Programu Rewitalizacji, prognoza oddziaływania na środowisko oraz formularz zgłaszania uwag.

W ramach konsultacji zapraszamy zainteresowanych mieszkańców i mieszkanki miasta na otwarte spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu aktualizacji Programu Rewitalizacji wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko. Odbędzie się ono w środę 22 marca 2017 r. w sali obrad Rady Miasta w Ratuszu, godz. 16:00. Zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta konsultacje potrwają do 4 kwietnia 2017 roku.

Pliki do pobrania

Projekt Programu Rewitalizacji.pdf
Projekt Programu Rewitalizacji
Prognoza OOŚ PR dla Lublina 2017_2023.pdf
prognoza oddziaływania na środowisko programu rewitalizacji
Formularz zgłaszania uwag.docx
Formularz zgłaszania uwag

Zgłoś problem

X

Zauważyłeś niepoprawne działanie strony lub nieaktualne dane? Zgłoś to korzystając z poniższego formularza.

Captcha*

Ile to jest pięć - cztery?

(wpisz wynik słownie)