Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Wiadomości

10.11.201608:53
Wydawnictwo a5, Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN" i Festiwal Miasto Poezji serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie i prezentację najnowszej książki Marcina Świetlickiego „Drobna zmiana”.
czytaj więcej
09.11.201608:40
Przypomnijmy sobie nasze marzenia z dzieciństwa na temat domu. Kto z nas nie marzył o zjeżdżalni zamiast schodów albo hamaku zamiast łóżka? Dzieci mają głowy pełne pomysłów. Jak zaprojektować dom idealny, który spełniałby nasze najskrytsze marzenia?
czytaj więcej
08.11.201611:22
Atrakcyjne, łatwe i tanie zwiedzanie - to wszystko już od przyszłego sezonu turystycznego oferuje Lubelska Karta Turysty.
czytaj więcej
08.11.201607:19
Mistrzowskie wzornictwo Ćmielowa i dzieła Jeana Bosa, wybitnego szefa kuchni podczas niecodziennego wernisażu ARTFOOD+, 10 listopada 2016 roku, o godzinie 18:00 w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.
czytaj więcej
07.11.201610:03
Miasto Lublin zaprasza na debatę "Niepodległość jest kobietą. Rzeczpospolita jako projekt emancypacyjny", która odbędzie się 7 listopada (poniedziałek) o godzinie 17.00 w Auli im. Ignacego Daszyńskiego na Wydziale Politologii UMCS, Plac Litewski 3 w Lublinie.
czytaj więcej
06.11.201623:43
Interesuje Cię wolontariat w instytucji kultury? Jesteś osobą aktywną w życiu kulturalnym? Lubisz pracować zespołowo? Chcesz dowiedzieć się jak tworzyć i realizować projekty kulturalne, organizować i promować warsztaty, spotkania i wydarzenia? Chcesz zobaczyć jak prowadzi się zajęcia dla osób w każdym wieku?
czytaj więcej
03.11.201621:43
Z przyjemnością ogłaszamy listę inicjatyw, które zostaną zaprezentowane na Ogólnopolskiej Giełdzie Projektów 2016 w dniach 12-13 grudnia 2016 roku w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie! W pierwszej połowie listopada zostanie ogłoszony pełen program wydarzenia i ruszy rejestracja uczestników.
czytaj więcej
03.11.201606:27
​Już po raz piąty organizowany jest plebiscyt dla szkół ponadgimnazjalnych. Tym razem projekt został rozszerzony na całe województwo lubelskie. Kto w tym roku zdobędzie statuetkę “Stacji Kultury”?
czytaj więcej
01.11.201604:13
Tegoroczna edycja Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca rozpoczęła się nietypowo, już w czerwcu, od prezentacji spektakli Nederlands Dans Theater 2 na scenie Centrum Spotkania Kultur. W listopadzie odbędzie się kulminacja wydarzeń festiwalowych. Wystąpią m.in. Club Guy & Roni, Don Gnu czy Polski Teatr Tańca. Myślą przewodnią programu festiwalu jest ukazanie rozpiętości i różnorodności zjawisk tanecznych, różnic oraz cech wspólnych, a także możliwości dialogu pomiędzy niejednokrotnie skrajnymi elementami.
czytaj więcej
31.10.201612:00
Fundacja „5Medium” do wzięcia udziału w questingu „Szlakiem Lubelskich Kupców”!
czytaj więcej

Wydarzenia polecane

Kalendarium wydarzeń

<

21.02.2017

>

Styczeń 2017

Luty 2017

Marzec 2017

Kwiecień 2017

Maj 2017

Czerwiec 2017

Lipiec 2017

Sierpień 2017

Wrzesień 2017

Październik 2017

Listopad 2017

Grudzień 2017

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
30 31
1 2 3 4 5
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
27 28
1 2
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
27 28 29 30 31
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
29 30 31
1 2
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
31
1 2 3
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
28 29 30 31
1
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
30 31
1 2 3
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
27 28 29 30

Zgłoś problem

X

Zauważyłeś niepoprawne działanie strony lub nieaktualne dane? Zgłoś to korzystając z poniższego formularza.

Captcha*

Ile to jest trzy - 1?

(wpisz wynik liczbowo)