W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakle: „Need Me”, „Open Field”

Spektakle: „Need Me”, „Open Field”
Data rozpoczęcia 2015-06-26
Godzina rozpoczęcia 21:30
Miejsce Muszla koncertowa w Ogrodzie Saskim, Aleje Racławickie
Kategoria Widowisko

„Need Me”

Choreografia: Andrzej Adamczak
Tańczą: Andrzej Adamczak, Katarzyna Rzetelska
Muzyka: The Knife, Yazoo, Amon Tobin, Ellen Allien
Premiera: 25 kwietnia 2014, MP2 w Poznaniu
Czas trwania: 21 min

Dwa pierwiastki uwięzione w jednym ciele. Rywalizacja i adoracja. Pokaz siły przenikający się z dążeniem do wspólnego celu.

Czy możemy istnieć bez naszego „Ego”? Jak bardzo pomaga nam ono utrzymać wrażenie trwałości i integralności własnej tożsamości? Jak silnie jesteśmy z nim związani, czy potrafimy je modyfikować i współpracować z nim?



„Open Field”
Choreografia: Nadar Rosano
Muzyka: Arvo Pärt, Mogwai, The xx, M83
Kostiumy: Adriana Cygankiewicz
Obsada: Andrzej Adamczak, Karina Adamczak-Kasprzak, Agata Ambrozińska-Rachuta, Fabian Fejdasz, Agnieszka Fertała, Paulina Jaksim, Jerzy Kaźmierczak, Zbigniew Kocięba, Katarzyna Kulmińska, Marcin Motyl, Adrian Radwański, Katarzyna Rzetelska

Realizacja światła: Mariusz Porada, Przemysław Gapczyński
Realizacja dźwięku: Zuzanna Majewska, Mateusz Rogaliński
Inspicjent: Mariola Hendrykowska
Kierownik zespołu artystycznego: Anna Gruszka
Kierownik techniczny: Grzegorz Okupniak
Organizacja produkcji: Katarzyna Anioła
Premiera: 19 i 20 września 2014, MP2 na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Relacje między ludźmi tworzą z jednej strony zamknięte, ograniczające przestrzenie, a z drugiej otwarte pola, w których człowiek może szukać nowych sposobów wyróżnienia się, oczyszczenia swojej tożsamości w obliczu wspólnoty, której jest częścią.

Spektakl „Open Field” będzie próbą nakreślenia granic wolności jednostki w społeczeństwie. Artyści będą szukali odpowiedzi na pytania jak można poszerzyć granice wyznaczane przez zbiorowość i co się stanie gdy wszelkie społeczne normy zostaną zerwane.