Zakończenie rywalizacji CITY TRAIL Lublin

13.03.2017

Pochodzący z Hrubieszowa Artur Kern wygrał szósty bieg i tym samym zapewnił sobie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej. Wśród kobiet triumfowała Joanna Wasilewska, która również została triumfatorką w „generalce”. Linię mety minęło 352 osoby. Wynik Artura Kerna to 15:55. Drugie miejsce zajął Michał Piróg – 16:20, a trzecie – Łukasz Nestorowicz – 16:25. W rywalizacji kobiet pierwsze miejsce wywalczyła Joanna Wasilewska – 18:51, drugie Magdalena Kłoda – 19:10, a trzecie – Monika Kosz – 19:19. Nad Zalewem Zemborzyckim nie zabrakło także najmłodszych zawodników, startujących w cyklu CITY TRAIL Junior - w pięciu kategoriach wiekowych wystartowało łącznie 65 uczestników.

Zakończenie sezonu odbędzie się na siódmej imprezie – uroczystej gali, podczas której wręczone zostaną pamiątkowe medale, dla wszystkich, którzy ukończyli co najmniej cztery biegi, a także nagrody dla najszybszych. Po raz pierwszy organizatorzy wręczą również nagrodę w Plebiscycie CITY TRAIL na Najlepszego Biegacza 2016 roku, w którym wyróżniony został Artur Kern. Ceremonia zakończenia odbędzie się 23 marca w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji, o godz. 18:30.

Zawody CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden to ogólnopolski cykl, który odbywa się - poza Lublinem - także w dziewięciu innych miastach: Bydgoszczy, Katowicach, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu. Lubelską edycję zawodów wspiera Miasto Lublin.

źródło: citytrail.pl