Motor Lublin 2:2 Podhale Nowy Targ

29.09.201611:18

W meczu 10. kolejki III ligi grupy IV Motor Lublin zremisował na Arenie Lublin z Pohalem Nowy Targ 2:2. Po tym remisie Motor stracił pozycję lidera III ligi grupy IV i aktualnie zajmuje 10. pozycję, ze stratą 6pkt do prowadzącej w tabeli Garbarnii Kraków.

Żółto-biało-niebiescy do przerwy przegrywali już 0:2, ale w drugiej połowie udało im się doprowadzić do wyrównania. Kontaktowego gola zdobył Damian Szpak, a chwilę później z rzutu karnego wyrównał Artur Gieraga.

Motor Lublin – Podhale Nowy Targ 2:2 (0:2)
Damian Szpak 66′, Artur Gieraga 68′ k. – Taras Jaworśkyj 44′ k., Wojciech Dziadzio 45′

Podopieczni Jacka Magnuszewskiego kontynuują złą passę, nie potrafiąc wygrać od 4 spotkań. Okazję do przełamania się będą mieli już w najbliższą sobotę, kiedy to w wyjazdowym meczu zmierzą się z Avią Świdnik. Początek spotkania o godz. 15:00.