W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Nowe biuro Sollers Consulting w Lublinie – już otwarte!

10.10.201811:28

Sollers Consulting to firma o ogólnoeuropejskim zasięgu, specjalizująca się w usługach doradczych i wdrożeniowych dla branży finansowej: ubezpieczeń, bankowości, leasingu. Obecnie oddział lubelski zatrudnia około 100 osób, w przeciągu półtora roku planuje podwoić zatrudnienie.

Wszystkich programistów lub analityków biznesowych a także tych, którzy dopiero rozpoczynają swoja karierę i szukają nowych możliwości rozwoju firma Sollers Consulting zaprasza na Open Day! 26 października 2018 przy ul. Spokojnej 2 w Lublinie. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Sławomir Sobótka. Rejestracji można dokonać na stronie

Program wydarzenia:

16:30 – 17:00  Rejestracja uczestników 

17:00 – 17:20  Rozpoczęcie wydarzenia

Podczas spotkania firma przedstawi rozwój swojej firm od 2012 r. Sollers Consulting w Lublinie oraz główne obszary działalności i możliwości rozwoju, jakie oferuje firma. 

17:20 – 18:00  Sollersi o Sollersi czyli nasz zespół o realizowanych projektach

Możliwość poznania pracowników firmy, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami w prowadzeniu projektów na całym świecie.  

18:00 – 18:30 Wycieczka po nowym biurze przy ul. Spokojnej  

18:30 – 19:30 Wykład Sławomira Sobótki  ,,Event Storming - jak skracać dystans między IT i Biznesem”

Event storming to warsztatowa metoda szybkiej analizy procesów zachodzących w domenie oprogramowania. Podczas prezentacji będzie istniała możliwość spojrzenia na ten proces z różnych perspektyw: programisty, managera, klienta.  

Kilka faktów o Sławomirze Sobótce: 

Sławomir Sobótka Architekt aplikacji i trener, Bottega IT Minds Trener i konsultant w firmie Bottega IT Minds, specjalizujący się w technologiach Java EE. W codziennej pracy integruje Domain Driven Design, wzorce, style architektoniczne, zwinne procesy wytwórcze i zdrowy rozsądek. Stosuje nadrzędną zasadę: rozpoznać klasę problemu z jaką mamy do czynienia i dobrać do niej odpowiednią klasę narzędzia. Hobbystycznie interesuje się psychologią pozytywną i kognitywistyką. Lubi myśleć o sobie jako entuzjaście Software Craftsmanship. 

19:30  Afterparty Turniej FIFA + networking

Logo gospodarcze Miasta Lublin inspiruje biznes

Nasze projekty