W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Projekt Regional Creative Industry Alliance się rozwija!

22.12.201710:23

W dniu 20 listopada 2017 roku odbyło się robocze spotkanie, na którym przedstawiciele branży kreatywnej w następujących obszarach:

grafika / branding
architektura
architektura zieleni
projektowanie wnętrz
fotografia
wzornictwo przemysłowe

oraz aktywiści działający na rzecz branży kreatywnej i przestrzeni miejskich dyskutowali o potrzebach, barierach i możliwych rozwiązaniach w zakresie rozwoju branży kreatywnej Lublina i regionu.

Praca warsztatowa pozwoliła na wyłonienie kilku obszarów, które mogą stać się podstawą do wyprowadzenia strategii rozwoju branży kreatywnej w Lublinie.

W zakresie potrzeb najbardziej wyróżniającymi się tematami były edukacja, promocja, a także współpraca (dzielenie się wiedzą i doświadczeniami pomiędzy różnymi środowiskami: nauką, projektami oraz biznesem), a także etyka w zakresie rozstrzygania przetargów.

W obszarze wizji miasta kreatywnego, pojawiła się idea aby Lublin stał się jest jako marka miasta kreatywnego –  Lublin stolica wschodniego designu.

Więcej informacji na temat projektu:

http://mailchi.mp/afb5dc1cbc99/we-have-summed-up-for-you-the-activities-from-the-second-semester-and-invite-you-to-look-back-on-the-full-year-that-has-passed-since-launch

 

Logo gospodarcze Miasta Lublin inspiruje biznes

Nasze projekty