W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Publicis Re:Sources rozszerza swoją działalność w Polsce i otwiera biuro w Lublinie

Publicis Re:Sources rozszerza swoją działalność w Polsce i otwiera biuro w Lublinie
12.05.202211:05

Publicis Re:Sources, spółka usług wspólnych światowego lidera komunikacji, Publicis Groupe, rozszerza swoją działalność w Polsce i otwiera biuro w Lublinie. Nowy zespół kontynuuje długoletnią reputację Publicis Re:Sources w oferowaniu rozwiązań technologicznych, platformowych i usług biznesowych wprowadzających w życie filozofię „Power of One” Publicis Groupe. Lubelskie centrum Publicis Re:Sources będzie obsługiwać w szczególności rynki Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii.

Poprzez wzmocnienie swojej obecności na rynku w regionie Europie Środkowo-Wschodniej, zwłaszcza w Polsce, Publicis Re:Sources ma na celu zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowanych specjalistów, przy jednoczesnym dalszym zwiększaniu tempa innowacji Publicis Groupe na całym świecie. Jako jedno z najszybciej rozwijających się miast w regionie, Lublin oferuje dużą pulę wysoko wykwalifikowanych talentów, co czyni go oczywistym wyborem na lokalizację siedziby Publicis Re:Sources w Polsce.

Publicis Groupe jest globalnym liderem transformacji marketingowej, a Publicis Re:Sources zapewnia organizacji nieustanne synergie i innowacje, które są napędzane przez wspólne wysiłki w zakresie automatyzacji, sztucznej inteligencji, samoobsługi i podstawowe funkcje cyfrowe dla biznesu. Powitamy każdego, kto chce dołączyć do nas na czele zmian i być częścią rozwijającego się globalnego zespołu” - podkreśla Sylvie Ouziel, dyrektor generalny Publicis Re:Sources

Krzysztof Żuk, prezydent Lublina, zwraca uwagę, że:

Sektor nowoczesnych usług dla biznesu jest jedną z priorytetowych specjalizacji gospodarczych miasta ujętych w Strategii Lublin 2030. Pojawienie się nowych przedstawicieli tego sektora na rynku lubelskim to efekt naszej konsekwentnej promocji gospodarczej i działań na rzecz przyciągania inwestorów. Coraz więcej przedsiębiorców docenia potencjał Lublina i widząc jego dynamiczny rozwój, lokuje tu swoje biura. Jestem przekonany, że ekspansja Publicis Re:Sources na Lublin przyniesie firmie wiele sukcesów i umożliwi osiągnięcie założonych celów biznesowych.

Ekspansja w Lublinie uzupełnia dotychczasową obecność Publicis Re:Sources w Polsce, gdzie jej Centrum Usług Wspólnych w Warszawie działa już od ponad dekady. Oba biura będą zarządzane jako jedna wirtualna jednostka.

Centrum Usług Wspólnych z siedzibą w Lublinie i Warszawie to miejsce, w którym najlepsze talenty kreatywne i technologiczne przesuwają granice innowacji. Tworzymy nowe, ekscytujące możliwości, które wcześniej były poza zasięgiem, i oferujemy ludziom współpracę nad tymi przełomowymi rozwiązaniami” – dodaje Izabela Lutek, dyrektor zarządzająca Publicis Re:Sources Poland.

Publicis Re:Sources z niecierpliwością czeka na powitanie swoich klientów, kandydatów, partnerów i pracowników w nowym lubelskim biurze przy ul. Spokojnej 2.


O Publicis Re:Sources

Publicis Re:Sources jest kręgosłupem Publicis Groupe, najbardziej cenionej na świecie sieci agencji. Jesteśmy jedyną w branży organizacją świadczącą usługi współdzielone typu end-to-end, która zapewnia pełen zakres usług, umożliwiając agencjom Publicis Groupe robienie tego, co robią najlepiej: wprowadzanie innowacji i przekształcanie dla swoich klientów. Utworzony w 1998 roku jako mały zespół obsługujący kilka agencji Publicis Groupe, Publicis Re:Sources rozrósł się do ponad 5000 pracowników w ponad 66 krajach.

Nasze projekty