W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Rusza grudniowa edycja IT Academic Day 2018

06.12.201810:51

Konferencja, organizowana Grupę.Net Politechniki Lubelskiej, odbędzie się dnia 11 grudnia o godz. 9.00 w Sali E201 Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej. 


Celem wydarzenia jest zdobycie najaktualniejszej wiedzy dotyczącej trendów w branży IT. Tematyka spotkania obejmuje m.in. programowanie z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft i nie tylko, zagadnienia przeznaczone dla specjalistów IT i wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w barwnym świecie nowych technologii. 


Podczas spotkania odbędą się również prelekcje na temat umiejętności miękkich, budowania swojego wizerunku i rozwoju kariery w branży IT. 

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, a dla uczestników przewidziana jest darmowa pizza. Rejestracja na wydarzenie jest obowiązkowa: www.itad-pollub.evenea.pl

Więcej informacji na: www.facebook.com/events oraz stronie internetowej: www.itad-pollub.tech
 

Nasze projekty