W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

VIII edycja Konkursu na najlepszą pracę dyplomową rozstrzygnięta

VIII edycja Konkursu na najlepszą pracę dyplomową rozstrzygnięta
28.11.201712:27

Znamy Laureatów VIII edycji Konkursu Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego miasta. Podczas Gali Przedsiębiorczości, która odbyła się w 24 listopada w Lubelskim Centrum Kultury, dr Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin wręczył nagrody następującym Laureatom:

Wyróżnienia, każde w wysokości 2000 zł otrzymali:

  • Justyna Baran-Tatarczak, studentka Uniwersytetu Marii Curii-Skłodowskiej, Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarce Przestrzennej za pracę inżynierską pt: "Kierunki zagospodarowania przestrzennego rejonu dworca w Lublinie".
  • Łukasz Blechar, student Uniwersytetu Marii Curii-Skłodowskiej, Wydziału Filozofii i Socjologii, za pracę magisterską pt: "Analiza ruchu rowerowego w Lublinie w oparciu o algorytmy eksploracji danych".
  • Katarzyna Mirosław, studentka studentka Uniwersytetu Przyrodniczego, Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu za pracę magisterską pt: "Idea zrównoważonego rozwoju w planowaniu zagospodarowania wąwozów Lublina na przykładzie projektu ścieżki rekreacyjnej na osiedlu Lipniak w dzielnicy Węglin Północny".

Oraz nagrodę w postaci 3-miesięcznej praktyki absolwenckiej w Urzędzie Miasta Lublin z łącznym świadczeniem pieniężnym w wysokości 4500 zł, poprzedzonej minimum 3-miesięcznym stażem, o którym mowa w ustawie z dnia 20.04.2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2015 r., poz. 149 z późn. zm.), została przyznana Wiktorii Tomczyk, studentce Uniwersytetu Marii Curii-Skłodowskiej, Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarce Przestrzennej za pracę licencjacką pt: "Wykorzystanie GIS do wyznaczenia optymalnej lokalizacji wielkopowierzchniowych obiektów handlowych na przykładzie miasta Lublin".

Już dziś zachęcamy do wzięcia udziału w XI edycji Konkursu na najlepszą pracę dyplomową. Przyjmujemy prace: licencjackie, magisterskie, inżynierskie oraz doktoranckie z zakresu szeroko rozumianego rozwoju gospodarczego Lublina, obronione na dowolnej uczelni i kierunku studiów, nie wcześniej niż w 2015 r. Termin zgłoszeń upływa 15 września 2018 r.

Nasze projekty