W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Wyzwania w 2018 roku – seminarium PwC w Lublinie

21.02.201814:37

20 lutego 2018 r. w lubelskim Trybunale Koronnym odbyło się seminarium dla przedsiębiorców dotyczące wyzwań biznesowych w 2018 roku. Spotkanie zostało zorganizowane przez firmę doradczą PwC we współpracy z Urzędem Miasta Lublin, a partnerem wydarzenia była organizacja Pracodawcy Lubelszczyzny „Lewiatan”.
W spotkaniu wzięło udział 30 przedsiębiorców, będących przedstawicielami lubelskiego biznesu. W imieniu organizatorów spotkania uczestników powitali Marcin Kęćko, Zastępca Dyrektora Wydziału Strategii i Obsługi Inwestorów Ds. Współpracy z Biznesem i Środowiskiem Naukowym Urzędu Miasta Lublin oraz Piotr Michalczyk, Partner PwC, Praktyka Polskich Firm Prywatnych.
Spotkanie dotyczyło szeregu zmian w obszarze podatkowym. Bieżąca wiedza w tym zakresie może okazać się bowiem kluczowa z punktu widzenia prowadzenia firmy. Uzupełnieniem sfery podatkowej był obszar z zakresu bezzwrotnego wsparcia na rozpoczęcie lub rozwój działalności eksportowej dla MŚP oraz kwestie dotyczące realizacji obowiązków ustawy o jawności życia publicznego. Spotkanie pokazało jak wiele pytań, w obliczu nowych zmian podatkowych, mają lubelscy przedsiębiorcy i dzięki takim właśnie seminariom otrzymują rzetelne i profesjonalne odpowiedzi.

Logo gospodarcze Miasta Lublin inspiruje biznes

Nasze projekty