W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zaproszenie do udziału w badaniu na potrzeby raportu "Sektor nowoczesnych usług biznesowych w Polsce"

Zaproszenie do udziału w badaniu na potrzeby raportu "Sektor nowoczesnych usług biznesowych w Polsce"
07.02.202309:16

Wraz z ABSL zapraszamy do udziału w badaniu, na podstawie którego powstanie doroczny raport "Sektor nowoczesnych usług biznesowych w Polsce". Raport ABSL to jedyne takie opracowanie badające kondycję sektora usług biznesowych w Polsce, w tym głównych lokalizacji, zatrudnienia, prowadzonych procesów, specjalizacji, wynagrodzeń, stosowanych technologii, czy praktyk HR, D&I oraz ESG. W tym roku będzie to już 14 edycja tego unikalnego opracowania.

W jego poprzedniej edycji odpowiedzi udzielili przedstawiciele aż 500 centrów biznesowych - dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do kontaktu z Pawłem Szudrą (pawel.szudra@absl.pl), koordynatorem projektu z ramienia ABSL. Ankieta powinna być wypełniona przez osobę odpowiedzialną za realizację strategii i/lub podejmowanie decyzji operacyjnych w Polsce.

W badaniu można wziąć udział tylko raz, ale istnieje możliwość edycji swoich odpowiedzi do momentu jego zamknięcia 24 lutego 2023 roku. Premiera raportu odbędzie się podczas organizowanego w Krakowie w dniach 6-8 września ABSL Summit 2023.

Zachęcamy do udziału w badaniu - dziękujemy za Państwa wkład! 

Nasze projekty