W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Zaproszenie do udziału w walidacji produktów/usług w środowisku międzynarodowym

06.04.201811:31

Jeżeli Państwa firma zalicza się do kategorii MŚP i prowadzi działalność w obszarze zdrowia i medycyny, zapraszamy do aplikowania do  udziału w walidacji Państwa produktów lub usług w środowisku międzynarodowym w jednym z 14 wyspecjalizowanych Żywych Laboratoriów działających w obszarze innowacji w zdrowiu i medycynie.

Walidacja/testowanie innowacji będzie odbywało się w ramach projektu ProVaHealth współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju, programu Interreg Region Morza Bałtyckiego. Realizacja projektu ma na celu ograniczenie barier w zakresie wdrażania innowacji na rynek oraz ułatwienie dostępu do rynku małym i średnim firmom z obszaru medycyny i zdrowia. Celem głównym projektu jest stworzenie ponadnarodowej sieci Żywych Laboratoriów w Rejonie Morza Bałtyckiego, która przyczyni się do zwiększenia konkurencyjności firm z tego regionu, dzięki stworzeniu możliwości testowania produktów i usług z obszaru zdrowia w warunkach rzeczywistych, w środowisku międzynarodowym, w 14 wyspecjalizowanych Żywych Laboratoriach.

W tym celu poszukujemy 14 firm z sektora MŚP, działających w obszarze medycyny i zdrowia, zlokalizowanych w regionie Morza Bałtyckiego, które są zainteresowane testowaniem swoich produktów lub usług w jednym z naszych  wyspecjalizowanych  Żywych Laboratoriów. W szczególności poszukujemy MŚP z pomysłem, który wymaga dopracowania przed wprowadzeniem go na rynek lub MŚP, które  chcą wprowadzić posiadany już produkt lub usługę na rynek międzynarodowy w  regionie Morza Bałtyckiego.

Jeżeli są Państwo zainteresowani udziałem w naszym projekcie ……..

Proces rozpoczyna się od przesłania szczegółowych informacji o Państwa potrzebach, poprzez wypełnienie formularza, który znajdą Państwo pod linkiem, nie później niż do 30 kwietnia 2018 r. Otrzymane od Państwa informacje zostaną przekazywane do 14 Żywych Laboratoriów biorących udział w projekcie. Te z Żywych Laboratoriów, które uznają, że mogą odpowiedzieć na Państwa potrzeby, przekażą Państwu swoją  propozycję testowania /walidacji Państwa produktu lub usługi.

Istnieje kilka kryteriów ostatecznego wyboru MŚP do testów, które zostaną Państwu precyzyjnie przedstawione w  kolejnym etapie procesu, nie mniej jednak Państwa udział w testach będzie w dużej mierze uzależniony od zakresu oczekiwanych usług,  wyboru Żywego Laboratorium w którym zechcą Państwo testować swoje rozwiązanie i akceptacji przez Państwa zaproponowanych warunków  testów/ walidacji produktów lub usług.
Pełna lista Żywych Laboratoriów -  partnerów projektu ProVaHealthLiving Labs znajduje się na stronie http://scanbaltbusiness.com/listings/living-labs/.

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji prosimy o kontakt:

Urząd Miasta Lublin
Marzena Strok-Sadło
e-mail:
tel:  +48 (81) 466 25 05.
 

Logo gospodarcze Miasta Lublin inspiruje biznes

Nasze projekty