Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij


Logo Akademickiego Radia Centrum

Ten kalendarz powstaje we współpracy z Akademickim Radiem Centrum

 

Dodaj wydarzenie

Drukuj stronę do PDF Dzień Otwarty Politechniki Lubelskiej

Data rozpoczęcia 2017-03-22
Godzina rozpoczęcia 10:00
Data zakończenia 2017-03-22
Godzina zakończenia 14:00
Miejsce Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii Politechniki Lubelskiej (ul. Nadbystrzycka 36C)
Organizator Politechnika Lubelska
Kontakt www.pollub.pl
Udział Bezpłatny
Kategoria Wydarzenie studenckie

Przedstawiciele poszczególnych Wydziałów zaprezentują świat z perspektywy innowacyjnego inżyniera Politechniki Lubelskiej oraz otworzą specjalistyczne laboratoria, w których zobaczysz m.in.: jak powstają pioruny, zapoznasz się ze skanowaniem i drukiem 3D, przeniesiesz się w świat wirtualny a także zrozumiesz na czym polega komunikacja niewerbalna, rozwiążesz zagadki matematyczne oraz dowiesz się, jak wykorzystywać energię słoneczną. 

7 STREF:

Strefa Dziewczyn w ramach której proponujemy m.in. udział w ogólnopolskiej akcji „Dziewczyny na Politechniki”, warsztaty z wizażu prowadzone przez Anetę Błaszczak czy też udział w akcji Komendy Miejskiej Policji w Lublinie „ Bezpieczna Studentka”. Miejsce: Budynek "Spichlerz", piętro I (patrz mapa kampusu)

Strefa Made in Politechnika - pojazdy przyszłości, łazik marsjański, drony, a także inne wynalazki stworzone przez pracowników i studentów Politechniki. Miejsce: Poziom I CIiZT, hol

Strefa  Design Thinking - tu  można odkryć drzemiące w sobie pokłady kreatywności, jednocześnie doskonale się bawiąc. Dowiesz się, czym jest myślenie projektowe i do czego może się przydać. / Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują wcześniejsze zapisy drogą mailową na adres: bpip@pollub.pl do dnia 20 marca br.

Miejsce: Poziom 5 CIiZT, sala 518, godz. 11.00-12.00

Strefa Przedsiębiorczości - w tej strefie na wszystkich zainteresowanych czeka pomysłowy Zespół Inkubatora Przedsiębiorczości PL oraz Biura Karier PL, którzy w swojej ofercie mają warsztaty tematyczne rozwijające przedsiębiorczość, kreatywność, innowacyjność. Dowiesz się m.in.: jak sobie radzisz w nietypowych sytuacjach i co jest podstawą funkcjonowania przedsiębiorstwa. / Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują wcześniejsze zapisy drogą mailową na adres: bpip@pollub.pl do dnia 20 marca br.

Miejsce: Poziom 5 CIiZT, sala 518, godz. 12.00-14.00

Strefa Chillout to miejsce, gdzie czekają na naszych Gości studenci, dzięki którym można zapoznać się z ofertą edukacyjną wydziałów i codziennym życiem studenta. Miejsce: Poziom 2 CIiZT, hol

Strefa POLLUB.TV- w tym roku w tej strefie czeka na wszystkich  telewizyjny wóz transmisyjny TVP3 Lublin. Można od tzw. „kuchni” poznać prace TV w plenerze. Taka forma prezentacji strefy to efekt m.in. podpisanej umowy o współpracy pomiędzy uczelnią a TVP3 Lublin. Miejsce: parking przed poziomem I CIiZT

Kiedy maturzyści zapoznają się z Politechniką Lubelską, zapraszamy do  Strefy Selfie, gdzie będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i zacząć odliczać czas, kiedy wrócą na uczelnię nie jako goście, ale studenci I-go roku. Miejsce: Poziom 2 CIiZT, hol

MINI-TURNIEJ W PIŁKĘ NOŻNĄ

Miejsce: Centrum Sportowe Politechniki Lubelskiej, start: godz. 11.00

Zbierz drużynę i zgłoś się do mini-turnieju. Zapisy drogą mailową na adres a.michalska@pollub.pl do dnia 16 marca br. do godz. 14.00. Drużyna powinna liczyć min. 6 osób. Warunkiem koniecznym wzięcia udziału jest obuwie sportowe. Aby turniej się odbył, zgłosić muszą się przynajmniej 3 drużyny (z różnych szkół).

AKCJA KRWIODAWSTWA - Dodatkowo osoby pełnoletnie mogą wziąć udział w akcji oddawania krwi, przeprowadzanej w tym dniu na Uczelni, poziom 4 CIiZT, sala 413.

 

Logo gospodarcze Miasta Lublin inspiruje biznes

Nasze projekty

Zgłoś problem

X

Zauważyłeś niepoprawne działanie strony lub nieaktualne dane? Zgłoś to korzystając z poniższego formularza.

(wpisz wynik liczbowo)