Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij


Logo Akademickiego Radia Centrum

Ten kalendarz powstaje we współpracy z Akademickim Radiem Centrum

 

Dodaj wydarzenie

Drukuj stronę do PDF Noc Biologów 2017

Data rozpoczęcia 2017-01-13
Godzina rozpoczęcia 14:00
Data zakończenia 2017-01-13
Godzina zakończenia 22:00
Miejsce Wydział Biologii i Biotechnologii
Organizator UMCS
Kontakt REZERWACJI można dokonywać od 13 grudnia 2016 korzystając ze strony internetowej akcji: www.nocbiologow.pl
Udział Bezpłatny
Kategoria Wydarzenie studenckie

Pokazy, Warsztaty, Zajęcia Laboratoryjne będą odbywały się w budynku Wydziału Biologii i Biotechnologii mieszczącym się przy ulicy Akademickiej 19.

Noc Biologów 2017 to szereg imprez: wykładów, warsztatów i ćwiczeń laboratoryjnych, które mogą zainteresować każdego. Zajęcia te, mamy nadzieję, udowodnią, że biologia jest ciekawa nie tylko dla wtajemniczonych,

Niesamowicie szybki rozwój nauk związanych ze zdrowiem i kondycją człowieka, z genetyką, biotechnologią zmusza do nieustannego uzupełniania wiedzy. Świadome uczestnictwo w dyskusji nad tak gorącymi tematami jak: zapłodnienie in vitro, genetycznie modyfikowana żywność (pochodzenia roślinnego i zwierzęcego), klonowanie zwierząt hodowlanych, wymagają od nas głębokiej wiedzy biologicznej i etycznej.

Cząstkę tej wiedzy pragniemy przekazać Państwu w trakcie Nocy Biologów, a przy okazji wzbudzić u Was chęć do jej ustawicznego pogłębiania.

 Zapraszamy całe rodziny, młodzież szkolną (w grupach zorganizowanych i indywidualnie), zarówno starszych jak i młodszych mieszkańców Lublina. Zapewniamy przeżycie wspaniałego zimowego wieczoru w gronie ludzi zajmujących się na co dzień biologią.

Uczestnictwo w niektóre imprezach, ze względu na ich charakter, będzie wymagało wcześniejszej rezerwacji miejsc. Udział w większości pokazów i warsztatów nie wymaga rezerwacji, ale zawsze, a szczególnie w przypadku grup zorganizowanych, warto zadbać o miejsca -- rezerwując je.

Logo gospodarcze Miasta Lublin inspiruje biznes

Nasze projekty

Zgłoś problem

X

Zauważyłeś niepoprawne działanie strony lub nieaktualne dane? Zgłoś to korzystając z poniższego formularza.

(wpisz wynik liczbowo)