W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Wyższa Szkoła Nauk Społecznych
Nazwa własna: Wyższa Szkoła Nauk Społecznych
Adres: ul. Zamojska 47, 20-102 Lublin
Telefon: 81744 21 13
Email:

Wyższa Szkoła Nauk Społecznych kształci od 2001 roku. Wybierając WSNS możesz przekonać się co to znaczy być studentem i studiować z przyjemnością. Masz trzy miesiące, aby sprawdzić czy dobrze wybrałeś. Jeżeli po tym czasie uznasz, że to co Tobie oferujemy nie jest zadawalające dla Ciebie, zwrócimy Ci pieniądze wydane na studia. W WSNS znajdziesz wyjątkową, przyjazną i miłą atmosferę. Otwartą, życzliwą, sympatyczną, kompetentną i wykwalifikowaną kadrę naukowców i praktyków. Praktyki obywają się w renomowanych instytucjach. Funkcjonuje bogaty system stypendiów. Uczelnia znajduje się w nowoczesnym i komfortowym budynku z pracowniami, bez barier dla osób niepełnosprawnych i własnym bezpłatnym parkingiem. Na każdym etapie Twojego studiowania zadba o Ciebie i zajmie się Tobą tutor – jeżeli tego zechcesz.

WSNS oferuje kierunki studiów I stopnia (licencjackie) – dietetyka, kosmetologia, pielęgniarstwo, psychologia, praca socjalna, ratownictwo medyczne, socjologia, techniki dentystyczne, zarządzanie. Studia II stopnia (magisterskie) – kosmetologia, pielęgniarstwo, zarządzanie. Studia 5-letnie magisterskie – psychologia. WSNS ma w swoje ofercie studia podyplomowe wspomagane przez Internet.

Serwis dla kandydata

Link do serwisu dla kandydata

Nasze projekty