W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Program Lublin Akademicki

Masz pomysł jak wpłynąć na rozwój akademickiego Lublina? Chciałbyś/Chciałabyś zdobyć dodatkowe środki na realizację swojego przedsięwzięcia? Weź udział w Konkursie „Lublin Akademicki”, którego celem jest wspieranie potencjału akademickiego miasta i pokaż, jak ważna jest realizacja Twojego pomysłu!

Reprezentujesz uczelnię, wydział, instytut, koło naukowe, a może organizację pozarządową? Jeśli masz w planach realizację szeroko rozumianych inicjatyw na rzecz rozwoju akademickiego Lublina, przedstaw swój pomysł w Konkursie!
Program „Lublin Akademicki” wprowadzony został w 2021 r. i ma charakter cykliczny. Nabór wniosków do Konkursu trwa od 1 do 31 października roku poprzedzającego realizację inicjatyw. Wartość przyznanych środków finansowych w ramach Konkursu może wynieść 15 000,00 zł, 10 000,00 zł, 5 000,00 zł lub 2 000,00 zł (podane kwoty są kwotami brutto). Sam zdecyduj, o jaką wysokość środków aplikujesz!

Grafika promująca Program Lublin Akademicki

W Konkursie zgłosić możesz inicjatywy realizowane na terenie Lublina, w tym konferencje, konkursy akademickie, studenckie i doktoranckie projekty badawcze i naukowe, festiwale, warsztaty i turnieje o charakterze naukowym, tematyczne oprowadzanie po Lublinie dla nowo przybyłych do Lublina studentów i naukowców w języku angielskim i polskim, jak również imprezy integrujące studentów uczelni ze społecznością lokalną.

Program Lublin Akademicki jest inicjatywą Urzędu Miasta Lublin. Celem Programu jest kreowanie wizerunku Lublina, jako miasta przyjaznego środowisku akademickiego oraz naukowemu, a także promocja osiągnięć wybitnych studentów oraz doktorantów, jak również wspieranie ich w realizacji akademickich inicjatyw.

Regulamin Konkursu oraz więcej informacji na temat realizowanych projektów w ramach Programu dostępne są na stronie student.lublin.eu.

Osoba do kontaktu w sprawie pytań związanych z Programem: 
Katarzyna Bujan 
Wydział Strategii i Przedsiębiorczości 
Urząd Miasta Lublin 
tel.: +48 81 466 25 15 
e-mail: katarzyna.bujan@lublin.eu

 

Nasze projekty