W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Proponowane tematy prac dyplomowych

Proponowane tematy prac dyplomowych

Baza proponowanych tematów dyplomowych

Poniżej zamieszczamy bazę proponowanych tematów prac dyplomowych, stworzoną przez Urząd Miasta Lublin. Proponowane tematy poruszają zagadnienia szeroko rozumianego rozwoju Lublina.

Studenci, którzy zdecydują się na realizację wybranych tematów, mogą liczyć na współpracę ze strony Urzędu Miasta Lublin w zakresie udostępnienia danych niezbędnych do stworzenia pracy dyplomowej. Ponadto tematy poświęcone tematyce rozwoju gospodarczego miasta Lublin mają możliwość wzięcia udziału w Konkursie Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową.

Baza proponowanych tematów znajduje się na stronie internetowej student.lublin.eu.

Osoby zainteresowane realizacją tematów proszone są o kontakt z Barbarą Kostecką-Wiącek (e-mail: , tel.: 81 466 25 15) w celu udostępnienia materiałów niezbędnych do realizacji wybranych tematów.

Do pobrania

Nasze projekty