W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Wyróżniający się naukowcy

Doskonałe warunki do prowadzenia prac badawczych i nowatorskie metody nauczania sprawiają, że poziom lubelskich uczelni z roku na rok jest coraz wyższy. Głównym filarem sukcesu są jednak ludzie i to zasiadający po obu stronach katedry.

Wysoki poziom kształcenia zapewnia profesjonalna kadra, stanowiąca połączenie doświadczonych i cenionych profesorów z młodymi, kreatywnymi i utalentowanymi pracownikami nauki. To dzięki ich wytrwałej pracy i zaangażowaniu, lubelskie uczelnie odnoszą coraz więcej sukcesów zarówno w kraju, jak i za granicą, o czym świadczą m. in. liczne nagrody i wyróżnienia zdobywane w prestiżowych konkursach oraz wysokobudżetowe granty na kontynuację badań.

Poniżej przedstawiamy wybranych przedstawicieli lubelskiej kadry akademickiej, dzięki którym środowisko akademickie rozwija się tak dynamicznie.

Logo gospodarcze Miasta Lublin inspiruje biznes

Nasze projekty