Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Inicjatywy miasta oraz IOB

Dzięki wypracowanej synergii, miasto współpracuje z instytucjami otoczenia biznesu, aby wspierać tych, którzy decydują się otworzyć własną działalność Owocem tej współpracy jest kilka projektów pozwalających młodym biznesmenom na postawienie pierwszych kroków w świecie przedsiębiorczości. Oprócz wsparcia merytorycznego mogą oni liczyć na dodatkowe środki pozyskane z funduszy zewnętrznych.

Lbn#BiznesStart – konkurs Urzędu Miasta Lublin realizowany przez LPNT

Konkursu „Lbn#Biznes Start” to wsparcie w tworzeniu przedsiębiorstw w oparciu o pomysły biznesowe o najwyższym potencjale rynkowym, a także stworzenie systemu wsparcia i aktywizacji młodych osób, które mają ciekawy pomysł na biznes. W ramach kilkuetapowego konkursu, który trwa od kwietnia br., organizowane były szkolenia, które dostarczyły uczestnikom kreatywnych pomysłów na produkt lub usługę oraz zagwarantują zdobycie niezbędnej wiedzy, pozwalającej uczestnikom przygotować się do wejścia na rynek.

Więcej informacji: www.biznes.lpnt.pl

„Wyzwanie 90 dni” - projekt Urzędu Miasta Lublin realizowany przez Business Link Lublin

Projekt rusza w lipcu 2015 r. i polega na udziale początkującego przedsiębiorcy lub osoby planującej otwarcie działalności gospodarczej w trzymiesięcznym programie, podczas którego uczestnicy będą mieli możliwość nieograniczonego bezkosztowego korzystania z przestrzeni i wsparcia dostępnych w Business Link Lublin.

Więcej informacji: 90dni.blpoland.com

Logo gospodarcze Miasta Lublin inspiruje biznes

Nasze projekty

Zgłoś problem

X

Zauważyłeś niepoprawne działanie strony lub nieaktualne dane? Zgłoś to korzystając z poniższego formularza.

(wpisz wynik liczbowo)