W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

75-lecie istnienia Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

75-lecie istnienia Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
18.07.201914:34

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie obchodzi w tym roku piękny jubileusz 75-lecia istnienia. Uczelnia wykształciła już ponad 241 tysięcy absolwentów, którzy stali się najlepszymi ambasadorami Lublina, rozsianymi po całym kraju. Dla wszystkich absolwentów UMCS zorganizowany zostanie wyjątkowy "Piknik Pracowników i Absolwentów UMCS", który odbędzie się 14 września 2019 r. w malowniczej scenerii Ogrodu Botanicznego w Lublinie.

Prof. Stanisław Michałowski, Rektor UMCS zaprasza do udziału w wydarzeniu:

Drodzy Absolwenci, Drogie Absolwentki,

 

Nasza Uczelnia świętuje w tym roku jubileusz 75-lecia swojego istnienia. Z tej okazji organizowane są liczne wydarzenia i wystawy, a także podejmowanych jest wiele inicjatyw upamiętniających historię oraz osoby związane z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej  w Lublinie.

 

Z tym większą przyjemnością pragnę zaprosić Was, drodzy Absolwenci i Absolwentki na wyjątkowy Piknik Pracowników i Absolwentów naszej Uczelni, który odbędzie się 14 września 2019 r. o godz. 14:00 w Ogrodzie Botanicznym UMCS. Jestem przekonany, że będzie to doskonała okazja do ponownego spotkania z wykładowcami oraz odświeżenia znajomości z czasów studenckich, a zarazem powrót do najpiękniejszych lat życia. Do chwili obecnej naszą Alma Mater ukończyło ponad 241 tys. absolwentów, którzy stali się najlepszymi ambasadorami zarówno Uniwersytetu, jak i Lubelszczyzny. Wierzę, że lata spędzone na UMCS wspominacie jako okres nie tylko wytężonej pracy, ale również zawierania trwałych przyjaźni oraz dobrej studenckiej zabawy.

 

Podczas Pikniku Pracowników i Absolwentów UMCS czeka na Was wiele atrakcji. Gwiazdą wieczoru będzie popularna piosenkarka Urszula, która przy akompaniamencie Tomasz Momot Orkiestra zaśpiewa swoje największe przeboje. Po koncercie odbędzie się także potańcówka. Mam nadzieję, że w tym szczególnym dniu będziecie się z nami doskonale bawić.

 

Raz jeszcze serdecznie zapraszam do udziału w Pikniku. Spotkajmy się po latach!

Nasze projekty