W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Akcja „Przystanek szczepienie” trwa!

Akcja „Przystanek szczepienie” trwa!
07.10.202112:35

Pierwsza edycja akcji „Przystanek szczepienie” spotkała się z dużym zainteresowaniem, w związku z czym została przedłużona o kolejna dwa dni. Dzięki temu studenci wszystkich uczelni wyższych Lublina, nauczyciele akademiccy, pełnoletnia młodzież szkolna oraz mieszkańcy Lublina i obcokrajowcy przebywający w naszym mieście, mają więcej czasu na zaszczepienie się przeciwko COVID-19.

Szczepienie można przyjąć w czwartek i piątek (7 i 8 października), w godzinach od 9.00 do 16.00 w Centrum Symulacji Medycznej w Lublinie przy ul. Chodźki 4. Do udziału w szczepieniu nie jest potrzebne odrębne skierowanie. Należy jedynie posiadać dowód osobisty lub paszport. Osoby biorące udział w akcji otrzymają preparat firmy Pfizer-BioNTech lub Johnson&Johnson. Uprawnieni uczestnicy mogą także przyjąć trzecią dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 (lub drugą w przypadku zaszczepienia wcześniej preparatem J&J). Wszelkie formalności, tj. wypełnienie kwestionariusza osobowego oraz kwalifikacja do szczepienia zostaną przeprowadzone na miejscu, w Centrum Symulacji Medycznej.

Organizatorzy akcji: Związek Uczelni Lubelskich (UMCS, UP, PL, UM) i Wojewoda Lubelski, przy udziale Prezydenta Miasta Lublin, Zarządu Transportu Miejskiego, Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Lublinie oraz II Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

  

Nasze projekty