W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Cykl debat online - Innowacyjny rozwój Lublina

Cykl debat online - Innowacyjny rozwój Lublina
28.06.202108:34

Rusza cykl debat online poświęcony innowacyjnemu rozwojowi Lublina. We wtorek, 29 czerwca o godzinie 12.00, odbędzie się pierwsze tego typu spotkanie online. Zaproszeni goście porozmawiają o warunkach, jakie należy spełnić, by stymulować innowacyjny rozwój miasta.

Udział w dyskusji wezmą: dr hab. Zbigniew Pastuszak, prof. UMCS -  Prorektor ds. rozwoju i współpracy z gospodarką UMCS oraz dr Mariusz Sagan - Dyrektor Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości UM Lublin. Moderatorem debaty jest dr Joanna Hołda z Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Cykl debat Innowacyjny rozwój Lublina organizowany jest przez Urząd Miasta Lublin we współpracy z członkami Rady Innowacyjnego Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Lublina.

Głównym celem działania nowej Rady, jako organu opiniodawczo-doradczego Prezydenta Miasta Lublin, jest dalsza integracja różnych podmiotów współtworzących akademickość oraz przestrzeń badawczo-rozwojową i społeczno-biznesową miasta w celu podejmowania wspólnych działań. Mają się one przekładać bezpośrednio na wzbogacenie Strategii Rozwoju Lublina 2030 o propozycje środowiska akademickiego, a pośrednio – na dalszy rozwój Lublina, jako silnego ośrodka akademickiego, z bogatymi relacjami międzynarodowymi i istotnym wkładem w rozwój społeczno-gospodarczy miasta i regionu.

Debatę będzie można śledzić na profilu Facebook Lublin Przedsiębiorczy.

Nasze projekty