W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Future Game
09.09.202010:24

Zmiany klimatyczne, to temat, który nie schodzi z nagłówków newsów, pojawia się w debacie publicznej, a nawet podczas naszych codziennych rozmów. Zastanawiamy się, jak wpływamy na klimat i co zrobić, by żyło się nam lepiej oraz byśmy uniknęli widma katastrof klimatycznych.

Jak można dbać o Lublin w kontekście zmian klimatycznych?

Zapraszamy Cię na warsztat z grą edukacyjną "Future Game" poświęconą zmianom klimatycznym. Gra będzie opierać się na dokumencie pt.: Plan adaptacji wobec zmian klimatu Miasta Lublina do 2030 roku.

Gra jest częścią procesu tworzenia strategii rozwoju miasta do 2030 roku. Za jej pomocą chcemy pokazać, że zmiany klimatyczne dotyczą nas wszystkich i wspólnie powinniśmy wziąć za nie odpowiedzialność i wykonać kroki do lepszego jutra. Jakie? Ty nam powiedz.
Przyjdź, przetestuj grę, podziel się opinią.
Zarejestruj się.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Przewidywana liczba osób uczestniczących – 15 osób. Na zgłoszenia czekamy do 21 września 2020 r. Zapraszamy osoby, które ukończyły 18 rok życia.

Zachęcamy do uczestnictwa także osoby, które chciałyby w przyszłości przeprowadzić grę na swoich warsztatach czy lekcjach. Wersja finalna będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

Termin:

Zobaczymy się 26 września 2020 r. (sobota) od godz. 9.00 do 17.00. Warsztat odbędzie się w Śródmieściu Lublina (w sali w pełni dostępnej dla osób z niepełnosprawnością ruchową). O miejscu poinformujemy osoby uczestniczące w warsztacie.

Zapewniamy przerwy kawowe, obiad oraz dobrą zabawę!

Osoba prowadząca:

Grzegorz Olifirowicz: grywalizator, szkoleniowiec, właściciel portalu tworzegry.pl, autor książki "Gamifikacja - 100 sposobów gamifikacji Twojego biznesu". Realizator kilkudziesięciu projektów kulturalnych i edukacyjnych zdobywał doświadczenie w branży gier w studio Mutated Byte, by następnie rozpocząć swoją przygodę z gamifikacją i wykorzystaniem gier m.in. w edukacji. Od blisko czterech lat realizuje własne biznesowe projekty, w tym szkolenia i konsultacje biznesowe. Tworzył projekty grywalizacji i szkoleń m.in. dla: Gamma Discovery, Starway Institute, Kontestacji, Kieleckiego Parku Naukowo-Technologicznego, Lubelskiej Fundacji Rozwoju, Doradcy Przyszłości, czy Brainstream - Energized Learning. Realizował szkolenia i zajęcia dla uczelni (UMCS, SGGW, UP Kraków, PWSZ Nowy Sącz), jak i dedykowane mniejszym projektom biznesowym (Bitspiration, Młodzi Włączeni, Zgrani na Start). Wiceprezes Fundacji Twórczości Edukacji i Animacji Młodzieży Teatrikon.

Warsztat jest elementem prac mających na celu zebranie wizji mieszkańców odnośnie przyszłości Lublina. Temat zostały wybrany w oparciu o dotychczasowe rozmowy i spotkania. Materiały, pomysły oraz gra wypracowana podczas warsztatu zostanie przekazane do dalszych etapów projektu i może być inspiracją do tworzenia strategii Lublina na kolejne lata.

Belka projektu

Nasze projekty