Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Nowe biuro Billennium w Lublinie!

21.04.201712:38

Billennium, polska firma IT z niemal 15 – letnią historią i ponad 500 pracownikami w 5 biurach w Polsce oraz oddziałach w Indiach i USA, otwiera nowe, większe biuro w Lublinie! 

Billennium od 2011 roku obecne jest także na lubelskim rynku gdzie obecnie zatrudnia już ponad 200 pracowników. „Lublin to dla nas miejsce wyjątkowe, miasto, z którym jesteśmy związani szczególną relacją. Mamy tu naszą największą siedzibę, którą intensywnie rozwijamy. Do końca 2017 roku planujemy zatrudnić kolejne 100 osób” – mówi Bartosz Łopiński, prezes Billennium.

Otwarcie nowej siedziby jest dla nas ważnym wydarzeniem. Udało nam się stworzyć przestrzeń biurową dopasowaną do potrzeb i wymagań naszych pracowników i zaprojektowaną specjalnie nas. Miejsce przyjazne, kreatywne i otwarte: na pomysły i na gości. W naszej misji zawarte jest przekraczanie granic i tworzenie innowacji – chcemy by było to widać również w miejscu, w którym pracujemy dlatego nowe biura Billennium mają na celu wspomaganie otwartości: na myślenie, tworzenie i perspektywę. Największa siłą i dynamiką naszych biur są pracownicy, dlatego komunikacja ma przede wszystkim umożliwiać swobodę działania pracownikom. Opieramy się na trzech filarach: integracja, współpraca, zabawa. Ważne jest dla nas również to, by biura Billennium było przyjazne środowisku i funkcjonowało w zgodzie z naturą dlatego korzystamy ze światła dziennego, dbamy o dostęp do świeżego powietrza i postawiliśmy na dużo zieleni. Jest ona nie tylko odskocznią dla oka, ale również produkuje tlen, oczyszcza i jonizuje powietrze oraz dba o jego wilgotność. Widocznym dodatkiem jest wspólna identyfikacja w naszych wszystkich biurach na świecie co zapewnia nam spójność i przekonanie, że wszędzie pracujemy tak samo – mówi Marek Drob, Service Delivery Director, Billennium Lublin. „Jesteśmy dumni nie tylko z tego co robimy, ale teraz również z miejsca, w którym pracujemy.” – dodaje Drob.

Biuro Billennium zajmuje powierzchnię 2 669 m2, pracę w nowej przestrzeni rozpocznie w piątek 21 kwietnia ponad 200 pracowników. Biuro planowane jest na 350 miejsc pracy, do końca 2017 roku zatrudnionych zostanie kolejne 100 nowych pracowników. Firma zatrudnia obecnie na takie stanowiska jak: Programista .NET, Administrator Linux, Koordynator zmiany i wdrożenia, Salesforce developer, SharePoint support.

Budynek klasy A, w którym znajduje się biuro Billennium, jest częścią nowoczesnego kompleksu usługowo-handlowego o łącznej powierzchni 80.000 m2, zlokalizowanego w jednej z najszybciej rozwijających się i prestiżowych części Lublina: Węglinie Południowym. Inwestycja znajduje się w sąsiedztwie bardzo dobrego węzła komunikacyjnego (pętla autobusowa, trzy przystanki MPK, łatwy dojazd samochodem).

Logo gospodarcze Miasta Lublin inspiruje biznes

Nasze projekty

Zgłoś problem

X

Zauważyłeś niepoprawne działanie strony lub nieaktualne dane? Zgłoś to korzystając z poniższego formularza.

(wpisz wynik liczbowo)