W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ruszyła akcja #LublinZdalnieLokalnie

Ruszyła akcja #LublinZdalnieLokalnie
21.05.202014:11

Akcja #LublinZdalnieLokalnie ma na celu zachęcenie lokalnych przedsiębiorców do poszerzenia swoich usług o sprzedaż internetową, poprzez możliwość założenia sklepu internetowego na platformie Zado.pl oraz do robienia zakupów przez internet z dostawą lub bezpiecznym odbiorem osobistym. Taka forma nie tylko minimalizuje zagrożenie związane z wirusem, ale także pozwala wesprzeć lokalne firmy w tym trudnym czasie. 

Twórcy Zado wspomagają lokalnych przedsiębiorców w dostosowaniu się do nowej rzeczywistości. Właściciele sklepów, którzy często nie są przyzwyczajeni do zdalnej formy sprzedaży, prowadzeni są krok po kroku podczas zakładania własnego sklepu internetowego.  

Oferta dla lubelskich przedsiębiorców

Dla przedsiębiorców z Lublina, w ramach akcji partnerskiej z Miastem Lublin, Zado oferuje bezpłatne uruchomienie sklepu internetowe oraz zniesienie prowizji przez pierwszy miesiąc działalności.

Dzięki temu przedsiębiorcy mogą:

  • bezpłatnie dołączyć do mapy miejsc oferujących dostawę lub odbiór osobisty - wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny pod adresem akcji;
  • bezpłatnie otworzyć swój własny, profesjonalny sklep internetowy i skorzystać z bezpłatnego prowadzenia sklepu przez pierwszy miesiąc.

Co należy zrobić, aby skorzystać z oferty?

Aby założyć własny, profesjonalny sklep internetowy na platformie Zado.pl należy zapoznać się z ofertą na stronie Zado i wypełnić formularz "załóż sklep". By skorzystać z promocji wystarczy wpisać hasło "lublinzdalnielokalnie" w polu "kod polecający" podczas wypełniania formularza zakładania sklepu.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie

Nasze projekty