W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Sezon Lublin 2019 - szukamy Partnerów

Sezon Lublin 2019 - szukamy Partnerów
21.12.201807:38

W dniach 26 kwietnia - 5 maja 2019 roku odbędzie się po raz ósmy SEZON LUBLIN. Zapraszamy do zgłaszania propozycji wydarzeń, które wzbogacą program specjalnej edycji nawiązującej do 450. rocznicy zawarcia unii polsko-litewskiej, zwanej Unią Lubelską.

Ósma edycja Sezonu Lublin przypada w roku szczególnym dla naszego miasta. Rok 2019 będziemy świętować pod hasłem „Od Unii Lubelskiej do Unii Europejskiej”, pokazując jak z dziedzictwa i doświadczeń Unii Lubelskiej czerpać i budować przyszłość Unii Europejskiej.

Mając na uwadze ten szczególny jubileusz zapraszamy do zgłaszania propozycji wydarzeń, które pozwolą na pielęgnowanie świadomości historii i bogatego dziedzictwa Lublina, ale również przybliżą uczestnikom Sezonu różnorodny charakter współczesnej oferty turystycznej i kulturalnej miasta.

Zapraszamy zarówno partnerów, którzy od kilku lat współtworzą to niezwykłe wydarzenie, jak i nowe podmioty, które zaproponują nowatorskie propozycje imprez, aktywności, warsztatów, spotkań tematycznych lub innych form przybliżania dziedzictwa kulturowego miasta i poznawania jego historii na nowo.

Status partnera SEZONU LUBLIN to możliwość zorganizowania ciekawych działań na rzecz mieszkańców i turystów Lublina, ale również szereg korzyści wynikających z udziału w szeroko zakrojonej kampanii promocyjnej wydarzenia.

Mając na celu usprawnienie procesu zgłaszania imprez do Sezonu Lublin 2019 uruchomiony został specjalny portal www.aplikuj.sezon.eu. Od teraz by przedstawić swoją propozycję imprezy wystarczy utworzyć konto na portalu oraz uzupełnić i przesłać Kartę Zgłoszenia Imprezy w formie elektronicznej.

Na zgłoszenia czekamy do 7 stycznia 2019 roku do godz. 12:00!

Nowe zasady zgłaszania ofert do Sezonu Lublin 2019 zostaną omówione podczas specjalnego spotkania, które odbędzie się 29 listopada 2018 roku o godzinie 13:00 w sali konferencyjnej przy Hali Sportowo-Widowiskowej Globus, ul. Kazimierza Wielkiego 8. Zapraszamy!

Organizator SEZONU LUBLIN:
Urząd Miasta Lublin
Wydział Sportu i Turystyki
Referat ds. turystyki

Pliki do pobrania

Nasze projekty