W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Karta Biznes Benefit

Czym jest Karta „Biznes Benefit”?

Karta „Biznes Benefit” jest jednym z instrumentów Miasta Lublin w procesie tworzenia sprzyjającego otoczenia w zakładaniu i prowadzeniu własnej działalności, budowania systemu preferencji, promocji idei startupów oraz działań na rzecz wzmocnienia ich pozycji rynkowych.

Kim są Użytkownicy uprawnieni do otrzymania Karty „Biznes Benefit”?

Użytkownikami uprawnionymi do otrzymania Karty „Biznes Benefit” są startupy funkcjonujące na terenie Miasta Lublin, spełniające co najmniej jeden z warunków:

  • są lokatorami jednego z inkubatorów/akceleratorów przedsiębiorczości zlokalizowanych na terenie Miasta Lublin,
  • w ciągu ostatnich 12 miesięcy były lokatorami jednego z inkubatorów/akceleratorów przedsiębiorczości zlokalizowanych na terenie Miasta Lublin,
  • są członkiem koła naukowego lub uczestnikiem jednej z inicjatyw skupiających osoby zainteresowane prowadzeniem działalności w obszarze nowoczesnych technologii.

Jakie korzyści daje Karta "Biznes Benefit" jej Użytkownikom?

Karta „Biznes Benefit” uprawnia jej Użytkowników do korzystania ze stałych, tymczasowych, świątecznych lub okazjonalnych ulg oraz zwolnień oferowanych przez Partnerów biorących udział w programie.

Szczegółowe informacje na stronie www.startup.lublin.eu

Logo gospodarcze Miasta Lublin inspiruje biznes

Nasze projekty