W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Zespół to My!

Kto tworzy zespół odpowiedzialny za powstanie Strategii Lublin 2030?
Wszyscy, dla których ważna jest przyszłość Lublina!

Chcemy, aby wizję przyszłości Lublina współtworzyło jak najszersze grono osób. Proces budowania Strategii daje każdemu możliwość aktywnego włączenia się na każdym jego etapie. Projekt „Wymyślmy wspólnie Lublin. Partycypacyjnie tworzymy inteligentną Strategię Lublin 2030” realizowany będzie przy współpracy licznych zespołów, rad eksperckich oraz przy wsparciu badaczy, przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji publicznych, a także specjalistów ze świata nauki i biznesu. Włączmy się w budowanie wizji rozwoju Lublina 2030!

Każdy głos stanowi niezwykle cenną wartość w budowaniu wizji rozwoju Lublina. To nasze problemy, oczekiwania i pomysły mają przyczynić się do powstania dobrej Strategii Lublin 2030. Wspólnie wypracowany dokument będzie wyznaczał kierunki działań w następnych latach, abyśmy mogli świadomie i konsekwentnie kształtować przyszłość Lublina.

Za koncepcję, metodologię i partycypacyjny proces włączenia mieszkańców w tworzenie Strategii Lublin 2030, a także za realizację działań w ramach projektu „Wymyślmy wspólnie Lublin. Partycypacyjnie tworzymy inteligentną Strategię Lublin 2030”, oraz za opracowanie i redakcją dokumentu Strategii Lublin 2030 odpowiada Wydział Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin, Biuro Partycypacji Społecznej Urzędu Miasta Lublin oraz Stowarzyszenie Lubelska Grupa Badawcza – społeczny partner projektu.

Masz pytania? Napisz: .

Strategia 2030

Facebook Strategia Lublin 2030

Konsultacje społeczne