W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dostęp do e-dziennika - porada dla rodziców

Dostęp do e-dziennika - porada dla rodziców
08.09.202215:15

W związku z zaobserwowanym w ostatnich dniach wzrostem liczby zgłoszeń kierowanych ze strony rodziców /opiekunów uczniów przy dostępie do witryny rodzica dziennika elektronicznego Vulcan oraz aplikacji mobilnej Dzienniczek Vulcan - przygotowana została porada, dostępna pod niniejszym artykułem (i zamieszczona również w menu 'Porady dla rodziców'). 

Jak zaobserwowano problemy z dostępem nie wynikają z błędnego działania systemu, ale dotyczą przede wszystkim rodziców/opiekunów, których dziecko (uczeń) zmienił dotychczasową placówkę edukacyjna (np. rozpoczął naukę w szkole ponadpodstawowej lub szkole podstawowej, a w ub. roku szkolnym uczeń uczęszczał do miejskiej szkoły / przedszkola i korzystano z e-dziennika).

Zapraszamy do skorzystania z zamieszczonej porady, która powinna pomóc rozwiązać większość problemów (!) 
Przed nowym rokiem szkolnym w przypadku korzystania z aplikacji mobilnej Dzienniczek Vulcan Prosimy zwrócić uwagę, aby zaktualizować aplikację do najnowszej wersji (pobrać ze sklepu Play /Appstore /itp.)


Ewentualne inne uwagi do działania aplikacji oświatowych można zgłaszać poprzez nowy system zgłoszeń dostępny w menu Pomoc.
 

Pliki do pobrania