W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Konferencja EduLublin
17.11.202011:07

Konferencja Edu Lublin, e-oświata w Lublinie. Transformacja cyfrowa w lubelskiej edukacji odbyła się 16 listopada, w ramach podsumowania projektu: pt „Opracowanie i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego dla jednostek oświatowych miasta Lublin” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na lata 2014-2020. Celem projektu było wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w administracji publicznej oraz wzmocnienie rozwoju e-usług publicznych w dziedzinie oświaty.

Wydarzenie zostało przygotowane w formule online i było doskonałą okazją do zaprezentowania poszczególnych obszarów projektu jak i do wymiany opinii i doświadczeń z realizacji projektu.

Konferencja została przygotowana we współpracy z Partnerami projektu:  VULCAN Sp. z o.o., COiG SA,  Apius Technologies SA, Samsung Electronics Polska i Microsoft Polska.

Zapraszamy do lektury załączonej agendy Konferencji oraz obejrzenia prezentacji.

 

Obraze przedstawiający dzieci przy biurku, poniżej logotypy projektowe.

 

Pliki do pobrania