W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Instrukcja - jak uzyskać dostęp do zintegrowanego systemu oświatowego

Instrukcja - jak uzyskać dostęp do zintegrowanego systemu oświatowego

Opisana w poradzie procedura umożliwia użytkownikowi utworzenie hasła dostępu do systemu podczas pierwszego logowania lub utworzenie nowego hasła w sytuacji, gdy użytkownik zapomni swoje hasło dostępu.

  1. Wejdź na stronę https://edu.lublin.eu i kliknij przycisk "Konto użytkownika” a następnie przywracanie dostępu do konta.
  2. Na stronie logowania kliknij odsyłacz Przywracanie dostępu do konta.
  3. W oknie Przywracanie dostępu jako nazwę użytkownika wprowadź swój adres e-mail lub identyfikator wygenerowany przez system (gdy nie jest to pierwsze odzyskiwanie dostępu i znasz swój login). Następnie zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość.
  4. Zapoznaj się z treścią komunikatu wyświetlonego na stronie, informującego o przesłaniu na adres e-mail zapisany w systemie wiadomości zawierającej dalsze instrukcje. 
  5. Zaloguj się do swojej poczty elektronicznej, odbierz wiadomość i przeczytaj ją. W otrzymanej wiadomości może być przesłany Twój login wygenerowany przez system – zapamiętaj go.
  6. Kliknij znajdujący się w wiadomości link aktywacyjny – zostaniesz przekierowany na stronę, na której będziesz mógł wprowadzić swoje hasło.
  7. W oknie Przywracanie hasła użytkownika w polach Nowe hasło oraz Powtórz nowe hasło wprowadź swoje hasło. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.

 

 

Plik z pełną instrukcją do pobrania poniżej:

Do pobrania