W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Office 365

Microsoft Office 365 dla Edukacji

Office 365 dla Edukacji to pakiet narzędzi edukacyjnych wyposażonych w funkcje dla edukacji, przeznaczony dla dyrektorów szkół, nauczycieli i uczniów. Office 365 dla Edukacji zapewnia dostęp do znanych i lubianych aplikacji Word i PowerPoint obok nowych narzędzi wspomagających uczenie się i produktywność, takich jak Teams, OneNote, Sway i Stream. Każde logowanie daje wszystkim użytkownikom dostęp do podstawowego zestawu narzędzi i aplikacji do uczenia się, komunikacji i współpracy. Office 365 dla Edukacji pozwala łączyć rozmowy, treści i aplikacje w jednym, wygodnym miejscu. Umożliwia współpracę w czasie rzeczywistym niezależnie od czasu i miejsca, a także urządzenia.

Najważniejsze cechy:

  • mobilność: wszystkie aplikacje i usługi pakietu Office 365 dla Edukacji działają w chmurze Microsoft,
  • wielofunkcyjność: aplikacje Office 365 dla Edukacji współdziałają ze sobą tworząc zgrane środowisko, a z poziomu jednej aplikacji jest dostęp do wielu funkcjonalności na bieżąco synchronizujących się na wszystkich urządzeniach),
  • bezpieczeństwo: uczniowie mają dostęp tylko do bezpiecznych witryn, zabezpieczenie danych przed możliwością wycieku. Dzięki wdrożeniu infrastruktura szkoły staje się w pełni zgodna z rozporządzeniem RODO.

Wybrane aplikacje (szczegóły niżej): Microsoft Outlook, Microsoft OneDrive, Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Teams, Microsoft Forms, Microsoft Sway, Microsoft OneNote, Microsoft OneNote Class Notebook, Microsoft Whiteboard, Microsoft Video, Microsoft Stream.