W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Microsoft EduDay 2021
18.05.202111:44

Microsoft EduDay 2021 - Jak będzie wyglądać edukacja w przyszłości? Reportaż z życia szkoły.

Microsoft EduDay to coroczne wydarzenie dla edukacji, w czasie którego pokazujemy inspiracje i dobre praktyki z Polski i świata.  

W czasie wydarzenia przekażemy praktyczne wskazówki wykorzystania nowoczesnej technologii. Dowiemy się jak wpływa ona na zarządzanie szkołą, proces dydaktyczny, współpracę pedagogów, budowanie społeczności szkolnej i realizację projektów. 

Zapraszamy 9 czerwca 2021 (środa), godz. 15:00-17:30

Wydarzenie odbędzie się on-line na platformie Microsoft Teams Live Events. Udział w wydarzeniu zostanie potwierdzony certyfikatem

Spotkanie odbędzie się w formie reportażu po wyjątkowej szkole - Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdyni - Microsoft  Showcase  School, która na co dzień wykorzystuje technologię Microsoft w każdym obszarze swojego działania. 

Szkołę odwiedzi Marcin Prokop – dziennikarz i prezenter telewizyjny. Jego przewodnikami po nowoczesnej edukacji będą uczniowie, nauczyciele i dyrektorzy szkół, którzy opowiedzą m. in. o cyfrowej szkole, przepisie na skuteczną transformację, standaryzacji technologii, kompetencjach przyszłości, komforcie pracy nauczycieli i edukacji uczniów.

Zarejestruj się już dziś!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.