W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Uwaga! dostęp tylko z sieci wewnętrznej

Uwaga! dostęp tylko z sieci wewnętrznej

Kluczowe systemy i aplikacje, w których przetwarzane są dane osobowe są dostępne tylko z sieci wewnętrznej Gminy Lublin. 
Zmiany i ograniczenia dotyczą wyłącznie systemów wykorzystywanych przez pracowników administracyjnych jednostki oświatowej tj. KSAT, MdokJo, Kadry, Płace, Kasa zapomogowo-pożyczkowa, Sigma (Arkusz Organizacyjny, Plany finansowe) Opłaty, Magazyn, Stołówka, Poradnia PP, Administracja naborów.
Jeżeli istnieje konieczność pracy w systemach informatycznych spoza miejsca pracy, dyrektor jednostki może zawnioskować o udzielenie bezpiecznego dostępu do VPN (Virtual Private Network), który umożliwi pracownikowi wykonywanie powierzonych czynności służbowych. 
Wniosek o dostęp do VPN podpisany przez dyrektora jednostki należy kierować do Wydziału Informatyki i Telekomunikacji poprzez platformę ePUAP