W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Ankieta dotycząca różnych aspektów życia w Lublinie

Ankieta dotycząca różnych aspektów życia w Lublinie
12.10.202214:13

Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym udoskonalenia Budżetu Obywatelskiego, różnych aspektów życia w dzielnicach Lublina i opinii mieszkańców o najważniejszych działaniach będących reakcją na zmiany klimatu. Ankieta służy zidentyfikowaniu obszarów wymagających usprawnienia.

Mieszkanki i mieszkańcy Lublina stale są angażowani w proces decydowania o mieście i ich najbliższej okolicy. Dowodem na to jest m.in. uchwalona w styczniu Strategia Lublin 2030 o partycypacyjnym charakterze, w której wspólnie decydowaliśmy o przyszłości miasta w kontekście najbliższej dekady. Obecne badanie, dotyczące jakości życia mieszkańców Lublina, jest kontynuacją tych działań.

Wyniki ankiety zostaną użyte do weryfikacji założeń miejskiego planu adaptacji do zmian klimatu, zaś opinie na temat jakości życia w dzielnicach posłużą między innymi do opracowania „Planów dla Dzielnic”, czy oceny realizacji założeń Strategii Lublin 2030.

Wypełnienie kwestionariusza zajmuje około 15 minut. Udział w badaniu jest anonimowy. Aby przejść do ankiety kliknij tutaj.