W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Informacje drogowe 10 i 11 października: ul. Nałęczowska / AKTUALIZACJA

Informacje drogowe 10 i 11 października: ul. Nałęczowska / AKTUALIZACJA
10.10.202208:38

Z uwagi na awarię sprzętu w wytwórni mas bitumicznych, zmianie uległ termin realizacji prac na ul. Nałęczowskiej. Pierwotny termin zakładał wprowadzenie czasowej organizacji ruchu w dniach 6 i 7 października, prace będą jednak wykonywane dzisiaj (10 października) i jutro (11 października).

W związku z planowanymi robotami drogowymi - układanie bitumicznej warstwy wiążącej i ścieralnej na ul. Nałęczowskiej, na odcinku od ul. Morwowej w kierunku al. Kraśnickiej, wystąpią utrudnienia w ruchu. Czasowo, w dniach 10 i 11 października, w godzinach 12.00-23.00 drogowcy wprowadzą ruch wahadłowy. Z kolei w godzinach nocnych 23.00-5.00 ul. Nałęczowska zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu. Prace realizowane są przez inwestora zewnętrznego.