W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Informacje drogowe: ul. Osmolicka i Grottgera

Informacje drogowe: ul. Osmolicka i Grottgera
26.05.202310:06

W związku z organizacją LOTTO Triathlon Energy Lublin, w niedzielę (28 maja) wystąpią utrudnienia w ruchu.

II etap kolarski rozgrywany będzie ze startu wspólnego na wysokości parkingu Dąbrowa, a trasa zawodów obejmuje: ul. Osmolicką w kierunku Żabiej Woli – nawrót przed skrzyżowaniem w kierunku Mętowa – ul. Osmolicką – parking Dąbrowa Osmolicka (meta).

Etap kolarski odbędzie się przy całkowitym zamknięciu ul. Osmolickiej. Objazd wyznaczono ul. Żeglarską.
W związku z wyłączeniem z ruchu ul. Osmolickiej skróceniu ulegną trasy linii komunikacji miejskiej. Szczegóły przekaże ZTM w Lublinie.

Z kolei w związku z organizowanym 32. Zjazdem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, w dniach 29 maja-3 czerwca zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu na ul. Grottgera. Na odcinku od Al. Racławickich w kierunku ul. M. Curie-Skłodowskiej nastąpi zamknięcie jednego pasa ruchu. Tym samym będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy od strony ul. M.C. Skłodowskiej. Pas jezdni ul. Grottgera po stronie CSK będzie wygrodzony, z umożliwieniem dojazdu dla uczestników konferencji.