W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Informacje drogowe: ul. Spokojna

Informacje drogowe: ul. Spokojna
27.10.202211:26

W dniach 2-5 listopada będą prowadzone roboty drogowe związane z wymianą nawierzchni na ul. Spokojnej. W związku z tym nastąpią zmiany w organizacji ruchu.

Wprowadzenie czasowej organizacji ruchu podzielono na etapy. Etap I zakłada frezowanie nawierzchni na całej szerokości jezdni. Wówczas drogowcy zamkną ul. Spokojną z zachowaniem dojazdu do posesji, a prędkość ograniczą do 30 km/h. Dodatkowo niemożliwe będzie parkowanie pojazdów w SPP. Podczas II i III etapu zaplanowano roboty związane z wykonaniem warstwy wiążącej. Prace będą prowadzone naprzemiennie na połowie jezdni przy jej zawężeniu i utrzymaniu dojazdu do posesji. Z kolei ostatni - IV etap to wykonanie warstwy ścieralnej na całej szerokości jezdni przy pełnym zamknięciu ulicy. Kierowcy zbliżający się do zamkniętego odcinka ul. Spokojnej zostaną skierowani w ul. Jerzego de Tramecourta. Dojazd do ul. Chmielnej będzie się odbywał od strony skrzyżowania z ul. Ogrodową.

Prace realizuje inwestor zewnętrzny, w ramach podpisanej umowy na realizację inwestycji niedrogowej.