W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Informacje drogowe: utrudnienia w ruchu / 2-5 kwietnia

Informacje drogowe: utrudnienia w ruchu / 2-5 kwietnia
28.03.202411:40

W najbliższych dniach zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu. Powodem utrudnień jest realizacja zdjęć przez ekipę filmową w wybranych rejonach miasta.

W dniach 2-5 kwietnia zostaną wprowadzone następujące zmiany:

  • zamknięcie dla ruchu ul. Grottgera (z wyłączeniem dojazdu do Centrum Spotkania Kultur i Urzędu Marszałkowskiego);
  • zamknięcie dla ruchu jednego pasa ruchu ul. Radziszewskiego od skrzyżowania z ul. Uniwersytecką do pl. Teatralnego, wygrodzone zostaną tam także miejsca postojowe;
  • zamkniecie dwóch parkingów przy ul. Obrońców Pokoju zlokalizowanych na wysokości budynku Sądu Apelacyjnego i CH Plaza;
  • wyłączenie z ruchu i parkowania środkowej części pl. Zamkowego.

Dodatkowo w dniach 4 i 5 kwietnia w godzinach od 18.00 do 6.00 zamknięty zostanie dla ruchu odcinek Al. Racławickich, od skrzyżowania z ul. Łopacińskiego do skrzyżowania z ul. Żwirki i Wigury. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Łopacińskiego, Skłodowskiej-Curie i Lipową. Zamknięcie nie dotyczy komunikacji zbiorowej. Piesi poruszający się północnym chodnikiem (po stronie Ogrodu Saskiego) na tym odcinku zostaną skierowani na równoległe przejście alejką Ogrodu Saskiego, natomiast osoby poruszające się południowym chodnikiem (po stronie CSK) zostaną skierowani w ul. Skłodowskiej-Curie.