W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

W dniach 15-26 listopada Miejski Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności zawiesza bezpośrednią obsługę mieszkańców

W dniach 15-26 listopada Miejski Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności zawiesza bezpośrednią obsługę mieszkańców
12.11.2021

W związku z sytuacją epidemiologiczną, w dniach 15-26 listopada 2021 roku Miejski Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności ogranicza bezpośrednią obsługę mieszkańców.

Wnioski i inne pisma należy składać w urnie wystawionej w siedzibie Zespołu, przesyłać pocztą lub przekazywać za pośrednictwem Biura Obsługi Mieszkańców. Informacje udzielane są wyłącznie telefonicznie.

Za utrudnienia przepraszamy.

Przypominamy również, że jeśli ważność orzeczenia wydanego na czas określony upływa po 8 marca 2020 r., to orzeczenie, legitymacja osoby niepełnosprawnej oraz karta parkingowa zachowują ważność do 60 dni od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego albo stanu epidemii – nie dłużej jednak niż do dnia wydania nowego orzeczenia.

Przedłużenie ważności orzeczeń o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności, których ważność upływa po 8 marca 2020 r. następuje z mocy przepisu ustawy i nie jest uzależnione od złożenia przez osobę niepełnosprawną kolejnego wniosku o wydanie orzeczenia."