W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Lubelska kultura podbija internet. Do wyboru filmy, spektakle, warsztaty. Za darmo

31.03.202000:00

Kolejne lubelskie placówki dołączają do akcji „#Zostańwdomu – sztuka przyjdzie do Ciebie!” zorganizowanej przez Ministerstwo Kultury. Udostępniają w sieci za darmo filmy, warsztaty czy spektakle. Zarówno starsi, jak i najmłodsi widzowie znajdą coś dla siebie.

Teatr im. H. Ch. Andersena proponuje Teatrotekę Andersena. Na stronie internetowej teatru (www.teatrandersena.pl/teatroteka) oraz jego facebookowym profilu zamieszczane są materiały audio i wideo. W każdy piątek o godz. 9.30 publikowane są archiwalne nagrania spektakli, dla widzów są dostępne do godz. 22.00 w niedzielę. Z kolei w każdą środę od godz. 18.00 do godz. 21 można zobaczyć materiały z cyklu „Domowe czytanie Andersena”. Aktorzy teatru zapowiadają, że każdego tygodnia będą przygotowali autorskie czytania wybranych baśni Hansa Christiana Andersena.

Zobacz cały artykuł Kurier Lubelski

Gracja Grzegorczyk
Kurier Lubelski
28.03.2020