W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Stan rzeczy" w Labiryncie. Niespokojna tafla rzeczywistości

26.09.201814:49

„Stan rzeczy” jest głosem w sprawie współczesności. Wystawa w Labiryncie poprzez rozmaite konteksty i skojarzenia diagnozuje„teraz” - zawieszone między mrocznym dziedzictwem przeszłości, a niepewną przyszłością.

„Stan rzeczy” jest głosem w sprawie współczesności. Wystawa w Labiryncie poprzez rozmaite konteksty i skojarzenia diagnozuje„teraz” - zawieszone między mrocznym dziedzictwem przeszłości, a niepewną przyszłością. Zobacz dzisiejsze wydanie internetowe Kuriera Lubelskiego Prace pochodzą z kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. - Zestawiając je, tworzymy nowe narracje. Ze zbiorem „przedmiotów sztuki”, które mają swoje znaczenia robimy, co chcemy, dopisujemy historie - mówi Waldemar Tatarczuk, dyrektor Labiryntu. - Cieszę się, że muzeum dzieli się zbiorami, wielu z tych prac na pewno nie mielibyśmy okazji zobaczyć w Lublinie. 

Czytaj więcej: https://kurierlubelski.pl/

Sylwia Hejno
Kurier Lubelski
26.09.2018