W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

DK „Czechów” zaprasza na zajęcia sensoplastyki

DK „Czechów” zaprasza na zajęcia sensoplastyki
25.04.201810:33

Dzielnicowy Dom Kultury „Czechów” serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-6 lat na zajęcia Sensoplastyki ® . Będzie pachnąco, kolorowo, lepko, sypko, słodko, gorzko, miękko, twardo, zabawnie i relaksująco!

Sensoplastyka ® jest to marka zajęć rozwojowych dla dzieci i dorosłych wspierająca kreatywność i twórcze myślenie. Podczas zajęć stymulowane są wszystkie zmysły: węch, wzrok, dotyk, smak, słuch, budujemy świadomość swojego ciała i przestrzeni, dzieci rozwijają kompetencje intra oraz interpersonalne, a przede wszystkim świetnie się bawią! Zajęcia odbywają się na bazie wyłącznie bezpiecznych składników spożywczych, na wolnej przestrzeni. Dzieci brudzą się tworząc swoje własne sensoryczne masy, dlatego też niezbędne są ubrania ‘’robocze’’ oraz klapki.

Więcej informacji i zapisy: DDK SM "Czechów", ul. Kiepury 5a, Lublin, tel. 81 741 99 11

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej