W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

​Dom Kultury Błonie zaprasza na warsztaty aktorskie

​Dom Kultury Błonie zaprasza na warsztaty aktorskie
14.03.201918:19

Dom Kultury Błonie zaprasza na warsztaty aktorskie.
W programie m.in.: 

  • elementarne zadania aktorskie
  • praca nad świadomym ciałem oraz poruszaniem po scenie
  • improwizacje z formą
  • maska teatralne
  • słowo i interpretacja

Kiedy?
Zajęcia odbywać się będą między 16 marca a 18 maja w soboty w godzinach 12:00 – 14:00 (z wyłączeniem 20.04 oraz 4.05 – szczegółowy harmonogram dostępny od 15 marca na stronie www.dkblonie.pl oraz facebook.com/dkblonie

Gdzie?
Dom Kultury Błonie, ul. Dragonów 2, I piętro, sala taneczna.

Dla kogo?
Zapraszamy: studentów, absolwentów, dorosłych. 

Co zabieramy na zajęcia?
Luźny strój nie krępujący ruchów, podstawową sprawność i kondycję fizyczną.

Za ile?
60 zł/całość warsztatów - przyjmujemy wraz z zapisem do 15 marca. Z uwagi na prowadzenie zajęć blokami tematycznymi na zajęcia można dołączyć w każdym momencie. Nieobecność na zajęciach nie pomniejsza opłaty całościowej. Info DK Błonie: 733 500 475 oraz 81 527 47 00 (w godzinach 15 - 19)

Z kim?
BARTOSZ SIWEK, ukończył studia na Wydziale Lalkarskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Zdobytą wiedzę poszerzał na Podyplomowym Studium „Dyscypliny Plastyczne w Architekturze” na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Aktor Teatru im.H.Ch. Andersena w Lublinie. 
DANIEL LASECKI, absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie, Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. W latach 2015-2018 wykładowca podstaw animacji na ww. uczelni. Prowadzi warsztaty teatralne w różnego rodzaju ośrodkach kultury.

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona do 16 osób.
Organizatorzy: Stowarzyszenie Kultura Czubów. 
Zajęcia mogą odbyć się dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Lublin.  

Powiązane:

Dom Kultury "Błonie"