W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Domu z e-papieru. Dołącz do gry

Domu z e-papieru. Dołącz do gry
03.06.202015:56

Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS zaprasza studentów UMCS do udziału w „Domu z e-papieru”, czyli wyjątkowej grze terenowej odbywającej się wyłącznie w wirtualnej rzeczywistości. Zabawa rozpocznie się 6 czerwca. 

Wydarzenie jest skierowane do miłośników popularnego serialu „Dom z papieru”, którzy uważnie obserwują jego fabułę oraz śledzą losy bohaterów hiszpańskiej produkcji. Uczestnicy przeniosą się do niezwykłego świata pełnego zagadek i intryg. Podczas gry ekipa Profesora znajdzie się w potrzasku i będzie potrzebowała pomocy. Dlatego chcąc ich ocalić, gracze będą musieli wprowadzić w życie plan lubelski i rozwiązać szereg zadań. Do pomyślnego przeprowadzenia całej akcji niezbędny jest zespół, który pomoże zrealizować strategię do końca i ocalić honor Profesora.
Dołącz zespołu i pomóż wyciągnąć ekipę z Banku Hiszpanii, aby po wszystkim zaśpiewać zwycięskie “Bella ciao”!

Do udziału w wydarzeniu obowiązują wcześniejsze zapisy. Ankieta zgłoszeniowa będzie aktywna do 4 czerwca br. do 23:59. 

Na zwycięzców czekają nagrody. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie wydarzenia.