W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Grasz na gitarze, bębnie, pianinie?

Grasz na gitarze, bębnie, pianinie?
05.10.201819:52

W sezonie 2018/2019 wszystkie grupy bębniarskie: Małe Wielkie Bum, Kapela Dynamit, Młodzi Bębniarze i Węglin Drummers będą zaangażowane w realizację projektu muzycznego. 

Wyszliśmy z założenia, że każdy człowiek powinien choć raz w życiu wziąć udział w projekcie muzycznym. Nawet bez doświadczenia scenicznego mamy w sobie potencjał muzyczny i własną historię, którą można opowiedzieć poprzez dźwięki. Grasz na gitarze, bębnie, pianinie? Śpiewasz, rapujesz, a może piszesz teksty? Masz ochotę stać się częścią grupy, która stworzy od podstaw coś zupełnie nowego, własnego? Zapraszamy!

Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"

Celem projektu będzie zarejestrowanie utworów muzycznych w studiu nagraniowym i wydanie ich w formie wydawnictwa płytowego. Zapraszamy wszystkich chętnych, w szczególności dawnych i obecnych członków grup: Małe Wielkie Bum, Kapela Dynamit, Młodzi Bębniarze i Węglin Drummers. Wszystko zależy od chęci i zaangażowania.

Uczestników projektu obowiązywać będzie jednorazowa opłata w wysokości 40,00 zł.
Kierownictwo muzyczne: Rafał Maj i Sylwia Wójcik
Koordynacja: Mateusz Nowak i Magdalena Żelazko
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres lub pod nr tel. 81 466 59 16 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej