W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs na debiutancki tomik poezji lub prozy

Konkurs na debiutancki tomik poezji lub prozy
25.08.200914:49

Lubelski Oddział Stowarzyszenia Pisarzy Polskich ogłasza doroczny – XIX już – Konkurs na debiutancki tomik poezji lub prozy. W konkursie mogą wziąć udział młodzi poeci z Lublina i Lubelszczyzny, nie zrzeszeni w literackich związkach twórczych.
Na Konkurs należy nadesłać zestaw wierszy (ok. 30 – 35 utworów) lub ok. 70 stron prozy z tytułem, w trzech egzemplarzach maszynopisu lub czytelnego ksero, opatrzonych godłem (dowolnie obranym słowem, a nie znakiem graficznym!), z dodatkiem zaklejonej koperty, opatrzonej takim samym godłem, a zawierającej informację o autorze: imię i nazwisko, wiek, zawód, dokładny adres, numer telefonu). Zestaw nadesłanych utworów nie może być wcześniej publikowany ani nagradzany w innych konkursach. Prace należy nadsyłać do 1 października 2009 roku pod adres: Muzeum Literackie im. Józefa Czechowicza, ul. Złota, 20-112 Lublin, z dopiskiem na kopercie: „Konkurs Młodych SPP”. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w listopadzie/grudniu 2009 roku. Nagrodą dla zwycięzcy będzie opublikowanie jego tomiku jako osobnej pozycji wydawniczej, nakładem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. Ewentualne dodatkowe informacje o Konkursie pod lubelskim numerem telefonu: (081) 532 – 30 – 90. Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych twórczością literacką. Uwaga: Organizatorzy nie zwracają nadesłanych prac! Stowarzyszenie Pisarzy Polskich Oddział w Lublinie

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej

Wydarzenia polecane