W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Kulturalna paczka na wakacje
25.06.202014:12

Kulturalna paczka na wakacje to cykl warsztatów rozwijających zdolności artystyczne. Jest to propozycja o tyle wyjątkowa, że każdy zapisany uczestnik otrzyma od Dzielnicowego Domu Kultury "Bronowice" przesyłkę z materiałami niezbędnymi do aktywnego uczestnictwa w warsztatach! 

Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w zajęciach muzycznych i stworzyć swoje własne instrumenty. Udoskonalą również swoje umiejętności manualne w trakcie warsztatów rękodzielniczych i malarskich, podczas których wspólnie wykonamy rzeźby z gliny, makramowe sploty, gipsowe płaskorzeźby oraz akrylowe obrazy.

Podczas warsztatów teatralno-literackich uczestnicy będą mogli między innymi poćwiczyć swoją dykcję i artykulację przy wykorzystaniu najpiękniejszych wierszy dla dzieci. Za sprawą warsztatów animacyjno-cyrkowych spędzą czas aktywnie oraz poćwiczą koordynację. 

Zapisy ON-LINE na stronie internetowej ddkbronowice.pl

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej